Školní licence English Me na rok 23/24 v prodeji

Vydáno dne 25.04.2023

Spustili jsme prodej školních licencí na školní rok 2023/2024. Školy, které zakoupí nyní, mají zbytek aktuálního školního roku zdarma.Spustili jsme prodej školních licencí na příští školní rok, na rok 2023/2024. Cena licence englishme! pro školu je 6 900 Kč a zahrnuje neomezený přístup všech učitelů a žáků školy. Přístup do aplikace je jak ze školy, tak z domova z libovolného přístroje, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Co o nás řekli studenti OA Kostelec nad Orlicí?

  1. Tato aplikace mi pomáhá se zdokonalením anglického jazyka.
  2. Učení na testy jsou mnohem jednodušší.
  3. Anglický jazyk je najednou mnohem zábavnější.
  4. Líbí se mi, že v Englishme máme mnoho možností a kategorií na výběr.
  5. Díky možnosti vytvoření skupin nám může vyučující nasdílet látku a slovní zásobu co probíráme.
  6. Testy vytvořené Englishme si můžeme spustit vícekrát, takže si látku můžeme dostatečně projít.
  7. Můžeme si vyhledávat neznámá slovíčka – může sloužit jako spolehlivý překladač.
  8. Ze slovíček si můžeme vytvořit celou slovní zásobu na požadované téma.
  9. Celkově se mi Englishme velice líbí.
  10. Určitě Englishme budu nadále používat.

Aplikaci lze používat přímo ve škole při výuce (počítač, tablet, mobil), nebo může sloužit pro domácí přípravu, domácí procvičování. Práci v English Me může řídit učitel (zadávat aktivity, sdílet okruhy slovní zásoby apod.) nebo aplikaci nechat jen jako benefit pro žáky a nechat práci v aplikaci ryze na jejich volbě.

Jaké jsou zkušenosti učitele ZŠ Kunvald?

Vloni jsem tuto aplikaci poprvé vyzkoušela u dětí na základní škole, kde momentálně učím (používám ji u všech žáků od 4. do 9. třídy). Kdo učíte angličtinu větší skupiny, víte, jak je často velmi náročné udržet dynamiku hodiny tak, aby se nikdo ani chvíli nenudil. Zvláště, když máte ve třídě žáky s dosti rozdílnou úrovní angličtiny. English Me mi v tomto opravdu hodně pomáhá. Zabaví začátečníky i pokročilé studenty angličtiny, takže se ve výuce buď věnuji konverzaci s těmi pokročilejšími a ostatní procvičují slovíčka a gramatiku v English Me, nebo se naopak věnuji těm, kteří jsou v angličtině stále na začátku, a ti pokročilí dělají v English Me své úkoly. Nemám práci s vyhodnocováním zadaných úkolů, to udělá aplikace za mě. U každého vidím jeho pokroky i zájem (mnozí dělají i úkoly navíc, které jim nezadám, jako učitel ale tuto jejich dobrovolnou aktivitu vidím).

Školy, které ještě englishme! nepoužívají, si mohou licenci zakoupit již nyní. Začíná platit okamžitě, tedy zbytek tohoto školního roku mají jako bonus zdarma. Licenci tedy budou moci používat od momentu zakoupení až do 31. srpna 2024.

Nabídka platí pro všechny základní a střední školy, případně VOŠ. V případě zájmu ze strany jazykových škol, univerzit a jiných institucí nás kontaktujte.

Neváhejte nás kontaktovat také tehdy, pokud byste se rádi o English Me a jeho použití ve školách dověděli více. Nabízíme možnost online prezentace a školení pro učitele zdarma.

Aplikaci si můžete bezplatně vyzkoušet na englishme.cz. Více informací najdete v článku English Me! pro celou školu.

Přepis bublinkové nápovědy: