Apka na školní rok 2024/2025 již v prodeji

Vydáno dne 19.05.2024

Právě jsme spustili možnost objednání školní licence na školní rok 2024/2025. Neomezený počet studentů a učitelů za 6900,– Kč.Apka na školní rok 2024/2025 již v prodeji

Školy si již nyní mohou kupovat školní licenci naší aplikace na školní rok 2024/2025. Období konce a začátku školního roku bývá hektické, takže nákup můžete udělat takto s předstihem.

Pokud vaše škola englishme! ještě nemá, začne licence platit okamžitě, tedy kromě roku 24/25 získáte zbytek aktuálního školního roku zdarma.

Cena školní licence je opět 6 900 Kč a zahrnuje neomezený přístup všech učitelů a žáků školy až do 31. 8. 2025. Přístup do aplikace je jak ze školy, tak z domova z libovolného přístroje, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Vyplatí se to?

Určitě ano. Licence pro jednoho uživatele normálně stojí 1990 Kč na rok. Školní licenci za 6900 může využívat i několik stovek uživatelů. Navíc věříme, že nabízíme opravdu kvalitní produkt se spoustou obsahu, který odpovídá potřebám žáků a studentů základních i středních školách.

Co o nás řekli studenti OA Kostelec nad Orlicí?

  1. Tato aplikace mi pomáhá se zdokonalením anglického jazyka.
  2. Učení na testy jsou mnohem jednodušší.
  3. Anglický jazyk je najednou mnohem zábavnější.
  4. Líbí se mi, že v Englishme máme mnoho možností a kategorií na výběr.
  5. Díky možnosti vytvoření skupin nám může vyučující nasdílet látku a slovní zásobu co probíráme.
  6. Testy vytvořené Englishme si můžeme spustit vícekrát, takže si látku můžeme dostatečně projít.
  7. Můžeme si vyhledávat neznámá slovíčka – může sloužit jako spolehlivý překladač.
  8. Ze slovíček si můžeme vytvořit celou slovní zásobu na požadované téma.
  9. Celkově se mi Englishme velice líbí.
  10. Určitě Englishme budu nadále používat.

Aplikaci lze používat přímo ve škole při výuce (počítač, tablet, mobil), nebo může sloužit pro domácí přípravu, domácí procvičování. Práci v EnglishMe! může řídit učitel (zadávat aktivity, sdílet okruhy slovní zásoby apod.) nebo aplikaci nechat jen jako benefit pro žáky a nechat práci v aplikaci ryze na jejich volbě.

Jaké jsou zkušenosti učitele ZŠ Kunvald?

Vloni jsem tuto aplikaci poprvé vyzkoušela u dětí na základní škole, kde momentálně učím (používám ji u všech žáků od 4. do 9. třídy). Kdo učíte angličtinu větší skupiny, víte, jak je často velmi náročné udržet dynamiku hodiny tak, aby se nikdo ani chvíli nenudil. Zvláště, když máte ve třídě žáky s dosti rozdílnou úrovní angličtiny. English Me mi v tomto opravdu hodně pomáhá. Zabaví začátečníky i pokročilé studenty angličtiny, takže se ve výuce buď věnuji konverzaci s těmi pokročilejšími a ostatní procvičují slovíčka a gramatiku v English Me, nebo se naopak věnuji těm, kteří jsou v angličtině stále na začátku, a ti pokročilí dělají v English Me své úkoly. Nemám práci s vyhodnocováním zadaných úkolů, to udělá aplikace za mě. U každého vidím jeho pokroky i zájem (mnozí dělají i úkoly navíc, které jim nezadám, jako učitel ale tuto jejich dobrovolnou aktivitu vidím).

Nabídka platí pro všechny základní a střední školy, případně VOŠ. V případě zájmu ze strany jazykových škol, univerzit a jiných institucí nás kontaktujte.

Neváhejte nás kontaktovat také tehdy, pokud byste se rádi o EnglishMe! a jeho použití ve školách dověděli více.

Nabízíme možnost online prezentace a školení pro učitele zdarma.

Aplikaci si můžete bezplatně vyzkoušet na englishme.cz. Více informací najdete v článku English Me! pro celou školu.

Přepis bublinkové nápovědy: