Help for English

Časopis FRESH

Komentáře k článku: Časopis FRESH

 

Da se to nekde sehnat v Praze?

je to nemožný sehnat.třeba to někoho kopne, že by si mohl dát víc práce s distribucí…:DD

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví agilek
Odkaz na příspěvek Příspěvek od zvejka vložený před 18 lety

Da se to nekde sehnat v Praze?

je to nemožný sehnat.třeba to někoho kopne, že by si mohl dát víc práce s distribucí…:DD

Re: Da se to nekde sehnat v Praze?

http://dumknih.cz/good.php?…|FRESH-Casopis-pro-studenty-anglictiny-Duben-2006

předplatné

Tento časopis jsem si napopud této recenze předplatila, bohužel žádný mi nepřišel a na mé dotazy nikdo neodpovídá. Inzerované tel. číslo není v provozu a tak myslím, že jsem vyhodila peníze oknem. A já se tak těšila, ještě jsem se ptala, jestli nemají existenční problémy a mám si Fresh vůbec předplatit na celý rok. Nespolehlivý – okamžitě zrušte kladnou recenzi, odkazují na ní na svých stránkách a lidé jim pak věří.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ENTER
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 18 lety

předplatné

Tento časopis jsem si napopud této recenze předplatila, bohužel žádný mi nepřišel a na mé dotazy nikdo neodpovídá. Inzerované tel. číslo není v provozu a tak myslím, že jsem vyhodila peníze oknem. A já se tak těšila, ještě jsem se ptala, jestli nemají existenční problémy a mám si Fresh vůbec předplatit na celý rok. Nespolehlivý – okamžitě zrušte kladnou recenzi, odkazují na ní na svých stránkách a lidé jim pak věří.

Re: předplatné

Milá paní či milý pane. Pokud byste se podívala na jakékoliv naše webové stránky, naleznet informaci, že jsme se v červenci jako celá firma stěhovali a máme všechna čísla nová. Těžko můžeme změnit čísla v již vytištěných časopisech z období před stěhováním. A bohužel na našich nových prostorech jsou telefonní linky řeeny vlastní síti a ne Českým Telecomem. Pokud máte problém s doručením, stačí zavolat reklamační linku 221 666 619. Dotazy všech zákazníku jou řádně vyřizovány. A věřte, že žádná recenze nám časopis neprodává, byť jsme za ni rádi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ENTER vložený před 18 lety

Re: předplatné

Milá paní či milý pane. Pokud byste se podívala na jakékoliv naše webové stránky, naleznet informaci, že jsme se v červenci jako celá firma stěhovali a máme všechna čísla nová. Těžko můžeme změnit čísla v již vytištěných časopisech z období před stěhováním. A bohužel na našich nových prostorech jsou telefonní linky řeeny vlastní síti a ne Českým Telecomem. Pokud máte problém s doručením, stačí zavolat reklamační linku 221 666 619. Dotazy všech zákazníku jou řádně vyřizovány. A věřte, že žádná recenze nám časopis neprodává, byť jsme za ni rádi.

Re: Re: předplatné

Dobrý den, děkuji za odpověď – jsem ráda, že jsem napotřetí uspěla. Věřte, že jsem se dívala na všechny stránky, které se mi ve spojení s Vámi podařilo najít např. www.ifresh.cz (která nefunguje),www­.dumknih.cz,www­.ienter.cz, ale na žádné se mi nepodařilo najít jiné tf.číslo než 800 900 134. O čís­le 221 666 619 jsem tam nenašla žádnou zmínku a o tom, že časopis vyjde místo na začátku měsíce na konci, také ne. Bohužel se mi do rukou nedostalo, žádné z předcházejících čísel, tam možná číslo na reklamační linku je. Na časopis se těším a proto se po něm sháním, takže přeji mnoho úspěchů, nápadů a hlavně spokojených čtenářů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 18 lety

Re: Re: předplatné

Dobrý den, děkuji za odpověď – jsem ráda, že jsem napotřetí uspěla. Věřte, že jsem se dívala na všechny stránky, které se mi ve spojení s Vámi podařilo najít např. www.ifresh.cz (která nefunguje),www­.dumknih.cz,www­.ienter.cz, ale na žádné se mi nepodařilo najít jiné tf.číslo než 800 900 134. O čís­le 221 666 619 jsem tam nenašla žádnou zmínku a o tom, že časopis vyjde místo na začátku měsíce na konci, také ne. Bohužel se mi do rukou nedostalo, žádné z předcházejících čísel, tam možná číslo na reklamační linku je. Na časopis se těším a proto se po něm sháním, takže přeji mnoho úspěchů, nápadů a hlavně spokojených čtenářů.

Re: Re: Re: předplatné

omlouvám se spletla jsem to tf. číslo, které ale stejně nefunguje, správně je to 800 100 934

čekal, čekal mráz ho lekal

Ahoj, já také stále čekám a do toho také telefonuji a stále jsem ujišťována, že je vše v pořádku. Už jsem z toho fakt otrávená, ale máme prý čekat. Tak nevím, no ale bohužel stejně nemůžeme dělat nic jiného. To jsme si naběhli co?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví an
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 18 lety

čekal, čekal mráz ho lekal

Ahoj, já také stále čekám a do toho také telefonuji a stále jsem ujišťována, že je vše v pořádku. Už jsem z toho fakt otrávená, ale máme prý čekat. Tak nevím, no ale bohužel stejně nemůžeme dělat nic jiného. To jsme si naběhli co?

Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Ahoj, já jsem byla ujištěna, že koncem září (nejpozději na
začátku října) časopis určitě přijde. Už je skoro půlka
září a nic.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví an
Odkaz na příspěvek Příspěvek od an vložený před 18 lety

Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Ahoj, já jsem byla ujištěna, že koncem září (nejpozději na
začátku října) časopis určitě přijde. Už je skoro půlka
září a nic.

Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Omlouvám se za překlep, samozřejmě, že už je říjen.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od an vložený před 18 lety

Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Omlouvám se za překlep, samozřejmě, že už je říjen.

Re: Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

No to já jsem ujišťována obden, že už zítra bude ve schránce, nejpozději uprostřed týdne a tak dále. No nezbývá než doufat, že se dočkáme. Kéž by aspoň stál za to.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví an
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 18 lety

Re: Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

No to já jsem ujišťována obden, že už zítra bude ve schránce, nejpozději uprostřed týdne a tak dále. No nezbývá než doufat, že se dočkáme. Kéž by aspoň stál za to.

Re: Re: Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Já také stále doufám, ale nebylo by od věci informovat všechny předplatitele na vebu a ne je nechat jednotlivě telefonovat na reklamační linku!

toto mi odepsali 20.září
Casopis vychazi v tomto tydnu, od zari mame zmenu termiu, takze v
posledni tyden
mesice obdrzite vzdy cislo na novy mesic.

Dekujeme za pochopeni.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od an vložený před 18 lety

Re: Re: Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

Já také stále doufám, ale nebylo by od věci informovat všechny předplatitele na vebu a ne je nechat jednotlivě telefonovat na reklamační linku!

Re: Re: Re: Re: Re: čekal, čekal mráz ho lekal

toto mi přišlo jako odpověď 21.září
casopi vychazi nov v posledni casti mesice predchazejiciho mesii, ktermeu je
urrcen. Takze napriklad na rijen vychazi v techto dnech.
P.S. Nehledě na to, že je dávno po termínu, tak je to dobrej češtin.

OMLUVA

Všem se moc omlouvám! Recenzi jsem psal na časopis jako takový, na základě čísel, které jsem měl v ruce. To, že budou k distribusi přistupovat takto jsem netušil. Mrzí mě, že jste kvůli mě přišli o své peníze.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví an
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 18 lety

OMLUVA

Všem se moc omlouvám! Recenzi jsem psal na časopis jako takový, na základě čísel, které jsem měl v ruce. To, že budou k distribusi přistupovat takto jsem netušil. Mrzí mě, že jste kvůli mě přišli o své peníze.

Re: OMLUVA

Dobrý den,
absolutně Vám nic za vinu nedávám. Časopis jsem si předplatila na základě inzece v tisku, nikoliv Vaší recenze.(Tu jsem četla až později)
Vydavatelé dokonce uveřejnili na svých stránkách, že časopis bude vycházet jen elektronicky, že předplatitelé
musí nejpozději do konce října oznámit, zda o něj mají zájem, ale už není uvedeno, jak bude distribuován. To je teda vážně děsná firma.
Jinak chci poděkovat za Vaše stránky, které jsou opravdu super. Koukám na ně každý den (nekecám)a vždy najdu něco zajímavého a užitečného.
Vážně moc dík a přeji hezký den!!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.