*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Testy

 

Use of English with musicals #6 - Advanced

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. Tento test je pro úroveň Advanced. Pokračování článku »

Grammar Theme Park: Albert Einstein Quotes

Gramatický test, ve kterém se všechny otázky týkají nějakého tématu. V tomto testu se podíváme na 15 citátů geniálního Alberta Einsteina. Pokračování článku »

Use of English with musicals #5 - Upper-Interm.

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. Tento test je pro úroveň Upper-Intermediate. Pokračování článku »

Use of English with musicals #4 - Intermediate

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. Tento test je pro úroveň Intermediate. Pokračování článku »

Vocabulary Test: Gardening

Vyznáte se v pojmech spojených se zahradnictvím? Navazujeme na náš nedávný článek. Pokračování článku »

Grammar Theme Park: Zombies

Gramatický test, ve kterém se všechny otázky týkají nějakého tématu. Tentokrát je test věnován příznivcům filmů/seriálů/knih o zombiích. Pokračování článku »

Use of English with musicals #3 - Pre-Intermed.

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. Tento test je pro úroveň Pre-Intermediate. Pokračování článku »

Use of English with musicals #2 - Elementary

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. Tento test je pro úroveň Elementary. Pokračování článku »

Use of English with musicals #1 - Starter

Máte rádi procvičování gramatiky na textech ze skutečných knih, písní nebo básní? Zkuste to s texty z anglických muzikálů. První test je pro úroveň Starter. Pokračování článku »

Minulá modální slovesa - cvičení #2

Další cvičení na minulá modální slovesa. Do vět s trochou kontextu budete sami vpisovat své odpovědi. Pokračování článku »

Intermediate Tenses #3

Test používání přítomných, minulých a budoucích časů. Pokračování článku »

Reading: Badminton

V tomto článku se jednak dozvíte něco málo o badmintonu, a navíc si budete moci prověřit, zda jste textu dobře porozuměli. Pokračování článku »

Grammar Theme Park: Christmas (Upper) C

Obecný test pro pokročilejší angličtináře, kde se všechny otázky týkají Vánoc. Pokračování článku »

Test: THANKS (děkování)

Přesvědčte se, zda umíte používat slovíčko THANK a spojení a struktury, které s ním souvisí. Pokračování článku »

The right word (Intermediate) # 1

Mnoho slov v angličtině má stejný tvar pro více slovních druhů. Do rámečku u každé otázky doplníte vždy takové slovo, které se hodí do všech tří vět. Pokračování článku »

 

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno