Help for English

CollegeBoard SAT Question of the Day

Komentáře k článku: CollegeBoard SAT Question of the Day

 

Ešteže sú tam tie matematické úlohy, tie ma držia nad vodou.

SAT

suhlasim, tie otazky na SAT su perfektnym prostriedkom na precvicovanie si vedomosti :)

pridavam stranku www.majortests.com/ kde narozdiel od clanku spomenurej stranky nemusite cakat na dalsiu otazku cely den, ale mozete to riesit hned ;)

este by som sa chcel spytat, co sa tych wordlistov(su aj na mnou spomenutej stranke) tyka, ako su na tom native speakeri? Kolko cca tych slovicok z wordlistov vedia?
Lebo ja viem pasivne len okolo 5% co sa mi zda zalostne malo ;( Kolko zhruba vie native dospelak, native student, nie native niekto na urovni C1 ?

diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

SAT

suhlasim, tie otazky na SAT su perfektnym prostriedkom na precvicovanie si vedomosti :)

pridavam stranku www.majortests.com/ kde narozdiel od clanku spomenurej stranky nemusite cakat na dalsiu otazku cely den, ale mozete to riesit hned ;)

este by som sa chcel spytat, co sa tych wordlistov(su aj na mnou spomenutej stranke) tyka, ako su na tom native speakeri? Kolko cca tych slovicok z wordlistov vedia?
Lebo ja viem pasivne len okolo 5% co sa mi zda zalostne malo ;( Kolko zhruba vie native dospelak, native student, nie native niekto na urovni C1 ?

diky

Re: SAT

To netuším. Asi je to hodně individuální.

Dobrý den, prokousala jsem se celou registrací, dokonce jsem si online zodpověděla asi dvě ty otázky, ale o tom, že bych si to mohla nechat posílat na email jsem nic nenašla.. (a ta stránka co se mi otevřela vůbec neměla žádný Step 1, 2, 3, pbyla to normální registrace..)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 9 lety

Dobrý den, prokousala jsem se celou registrací, dokonce jsem si online zodpověděla asi dvě ty otázky, ale o tom, že bych si to mohla nechat posílat na email jsem nic nenašla.. (a ta stránka co se mi otevřela vůbec neměla žádný Step 1, 2, 3, pbyla to normální registrace..)

Již před více jak rokem přestaly bohužel otázky chodit. Naposledy přišla tato zpráva:

Missing the SAT Question of the Day email?

As you probably know, The Official SAT Question of the Day™ email has been discontinued. But good news — there are still three exciting ways to get a new practice question each day.

Bookmark the SAT Question of the Day page (now with 30 days of questions!)
Follow @SATQuestion on Twitter
Download the official app from iTunes

Three ways, every day: that's the new SAT Question of the Day.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 9 lety

Již před více jak rokem přestaly bohužel otázky chodit. Naposledy přišla tato zpráva:

Missing the SAT Question of the Day email?

As you probably know, The Official SAT Question of the Day™ email has been discontinued. But good news — there are still three exciting ways to get a new practice question each day.

Bookmark the SAT Question of the Day page (now with 30 days of questions!)
Follow @SATQuestion on Twitter
Download the official app from iTunes

Three ways, every day: that's the new SAT Question of the Day.

Díky za rychlou odpověď. Co se dá dělat. Tak se holt vždycky zaregistruju a na otázku odpovím online. Ještě jednou dík! E.P.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.