Help for English

Jednoduché věty

Komentáře k článku: Jednoduché věty

 

otázka

Proč není tento test v sekci pro začátečníky? Je moc pěkný a někdo ho může přehlédnout. Nedávno jsem ho hledala pro synovce a nemohla jsem si vzpomenout, kde jsem ho viděla. Teprve teď jsem ho zase našla. Mimochodem jsem ho zkusila znovu a stejná chyba. Letím procvičovat ukazovací zájmena.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

otázka

Proč není tento test v sekci pro začátečníky? Je moc pěkný a někdo ho může přehlédnout. Nedávno jsem ho hledala pro synovce a nemohla jsem si vzpomenout, kde jsem ho viděla. Teprve teď jsem ho zase našla. Mimochodem jsem ho zkusila znovu a stejná chyba. Letím procvičovat ukazovací zájmena.

Re: otázka

Protože jsem ho dělal ještě předtím, než jsem začal psát kurz ‚angličtina pro začátečníky‘. A navíc je takový komplexní, takže se zatím nehodí na žádné místo v kurzu. Třeba ho tam časem někam zařadím jako opakování.

Re: elínek

Zdravím, i já jsem věčný začátečník a více testů na základy gramatiky bych také přivítala.

I am velký hlad? Já jsem velký hlad..něco nechápu?dík

asi jsem občas :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Irena vložený před 16 lety

I am velký hlad? Já jsem velký hlad..něco nechápu?dík

Re:

I am very hungry = Mám velký hlad, Jsem velmi hladový.

to už chápu…diky

Vsetko spravne neuveritelne :-)
Dobry testik

:-D jupííí 100% To je super pro děti,ale teda i pro mě:D Moc se mi to líbí :-D

100% :-D :-D

:-( slovíčka bych se asi měla doučit.

výborný testík ,tyto stránky se mi moc líbí …chci se přiučit a anj si oživit a toto je moc fajn…děkuju za ně :-)

Panenko skákavá, já snad ani ten nejlehčí testík nedám na 100%!!! Stydím se moooc.. :oops: :oops:

jsem zabrousila hodně very very
napřed, ale aspoň už vím, co vím a co nevím, jsem celkem spokojena, skvělý test :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.