Help for English

Thanksgiving Quiz

Komentáře k článku: Thanksgiving Quiz

 

Chtěl jsem se zeptat, proč je ve vysvětlení uvedeno ROAST turkey nikoliv ROASTED turkey? Je to zaběhlejší spojení?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Chtěl jsem se zeptat, proč je ve vysvětlení uvedeno ROAST turkey nikoliv ROASTED turkey? Je to zaběhlejší spojení?

Re:

oxfordadvance­dlearnersdicti­onary.com/dic­tionary/roast3

Re:

Tak to jsem na tom stejně – myslela jsem na Superbowl, ale pak jsem si to špatně odůvodnila tím, že by Marek napsal „American football“ -a ono ne :-)

100% :-) ale u pár věcí jsem si opravdu nebyla úplně jistá. A s tím sportem jsem si vzpomněla na seriál Friends…jak ani Monica ani Ross nechtěli pustit ten míč :-)

Taky stovka, paráda.

Re:

Zkoušel jsem si to dát po třech letech znovu a zase jsem skončil na 90. Tentokrát jsem trefil rok, ale pro změnu jsem zase netrefil ten sport :-(

80%. To mě překvapilo jak je to stará tradice. U nás bylo těsně po Bílé Hoře.

Letos už stovka :-)

Prima 90 %, kdybych u 9. otázky nakonec nedala přednost baseballu před fotbalem … Hm, no nevadí.

80%… fotbal a rok se mi nepovedly :-D

jestli někdo viděl jistý díl ze seriálu Dexter tak měl odpověď nejmíň na 4 otázky 8-)

Taky 80%.

100%. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Floki vložený před 13 lety

100% :-) ale u pár věcí jsem si opravdu nebyla úplně jistá. A s tím sportem jsem si vzpomněla na seriál Friends…jak ani Monica ani Ross nechtěli pustit ten míč :-)

Já taky. Kdybych to neviděl, asi bych dal baseball.:-)

Tak se mnou to jde z kopce. Opět po roce a po dvou 90 procentech letos jen 80. Tentokrát jsem netrefil ani rok, ani ten fotbal. Ostuda :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.