Help for English

British Council - výuka AJ online

Komentáře k článku: British Council - výuka AJ online

 

Bylo by mozne dat priste odkaz na zacatek clanku? Protoze cist o necem co neznam a tudiz me nedava hlavu ani patu je docela nudne :-).

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jijj
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Bylo by mozne dat priste odkaz na zacatek clanku? Protoze cist o necem co neznam a tudiz me nedava hlavu ani patu je docela nudne :-).

Re:

jsi postizena nebo co, na zacatku staci kliknout na obrazek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jijj vložený před 15 lety

Re:

jsi postizena nebo co, na zacatku staci kliknout na obrazek.

Re: Re:

jj, a hned jsem uplne nadsena z toho, ze se me stranka otevre ve stejnem okne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re:

jj, a hned jsem uplne nadsena z toho, ze se me stranka otevre ve stejnem okne

Re: Re: Re:

aha tak sorry, on ani ten odkaz se neotvira v novem okne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

aha tak sorry, on ani ten odkaz se neotvira v novem okne

Re: Re: Re: Re:

Hm, priste se bude otevirat v novem okne. Pri tvoreni prvnich clanku jsem myslela, ze se budou otevirat v novem okne automaticky, pote, co jsem prisla na to, ze ne, snazila jsem se to opravit, ale tento jsem zrejme vynechala.

No tak jsem se na tech strankach nejak nebyl schopen zorientovat. Test fungoval jenom jeden. Ostatni nenabehly. Po 20ti minutach tapani jsem to vzdal. No proste HFE to neni :-)

Re:

Hm, to je zvláštní, mně naběhnou testy všechny.
Já denně využívám sekci Themes, která je výborná pro slovní zásobu. Když kliknete na obrázek nad tímto článkem, a pak přejdete přímo vlevo na stránce BC do Themes – General Themes – Archive, dostanete se do seznamu. U jednotlivých článků je poslech a různé aktivity. Třeba se vám bude líbit alespoň to:-).

Re: Re: Re: Re:

Ak chceš stranku otvarať v novom okne stačí podržať shift alebo ctrl ( v záležitosti od prehliadača)a klinuť myšou na odkaz. Auha otvori sa nový list.

Re: Re: Re: Re:

pro otevření odkazu v novém okně použijte prostřední tlačítko/koleč­ko myši

díky

Výborná stránka :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.