Help for English

Recenze: english-4U.com

Komentáře k článku: Recenze: english-4U.com

 

Ja bohuzel (nebo lepe bohudik) stranky jako ucitel nevyuziju, ale presto me recenze tak uchvatila svym zpracovanim. Je to krasne a dostatecne vysvetlene. Doplnene ukazkami, proste jednim slovem „super“. Doufam, ze se dockame pokracovani :-) .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Ja bohuzel (nebo lepe bohudik) stranky jako ucitel nevyuziju, ale presto me recenze tak uchvatila svym zpracovanim. Je to krasne a dostatecne vysvetlene. Doplnene ukazkami, proste jednim slovem „super“. Doufam, ze se dockame pokracovani :-) .

Re:

Dík :-)
Pokračování časem asi bude, ale tyto stránky jsou rozhodně jedny z nejlepších, které jsem zatím objevil.
Proto jsem si to nechtěl nechat pro sebe:-)

super recenze :-) ještě bych se chtěl zeptat,jaký je tam přibližně poměr mezi materiály pro ele-inter-adv? mám totiž většinu studentů elementary a pre-inter,tak potřebuju vědět,aby tam pro ně nebyla většina článků moc těžká

Zdařilé!

Tak nyní bych měl poprvé odvahu do něčeho takového investovat:)

Skvěle vypracovaná recenze – včetně toho „6 months“ tipu:)

BTW, (některé?) zvukové soubory (mp3) jsou také „free“, ač je PDF zpoplatněné:)
PsychologyOfDe­lay.mp3 :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

super recenze :-) ještě bych se chtěl zeptat,jaký je tam přibližně poměr mezi materiály pro ele-inter-adv? mám totiž většinu studentů elementary a pre-inter,tak potřebuju vědět,aby tam pro ně nebyla většina článků moc těžká

Re:

Stačí se podívat na stránky a v levém menu vybrat LEVEL a pak si vybrat. Otevře se určitý počet stránek. U elementary je to konkrétně 8, takže je tam kolem 80 lekcí.

Jinak pokud jde o ty úrovně, občas je i jednodušší gramatický jev v sekci intermediate. Třeba nedávno se tam objevilo Holiday collocations jako INTER, ale dle mého je to rozhodně PRE.

A i kdyby byla nějaká lekce težší, pokud je téma zajímavé, dobrý učitel si s tím určitě poradí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 15 lety

Zdařilé!

Tak nyní bych měl poprvé odvahu do něčeho takového investovat:)

Skvěle vypracovaná recenze – včetně toho „6 months“ tipu:)

BTW, (některé?) zvukové soubory (mp3) jsou také „free“, ač je PDF zpoplatněné:)
PsychologyOfDe­lay.mp3 :D

Re: Zdařilé!

No vidíš, to ani nevím. Já to mám předplaceno, tak jsem si myslel, že jinak je to nepřístupné. Ale těch nahrávek tam zase tolik není.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Stačí se podívat na stránky a v levém menu vybrat LEVEL a pak si vybrat. Otevře se určitý počet stránek. U elementary je to konkrétně 8, takže je tam kolem 80 lekcí.

Jinak pokud jde o ty úrovně, občas je i jednodušší gramatický jev v sekci intermediate. Třeba nedávno se tam objevilo Holiday collocations jako INTER, ale dle mého je to rozhodně PRE.

A i kdyby byla nějaká lekce težší, pokud je téma zajímavé, dobrý učitel si s tím určitě poradí :-)

Re: Re:

aaa no jo :-) už na to koukám,tak to je tam toho fakt hodně…právě že musí být DOBRÝ učitel :-D občas si totiž přinesu nějaký článek do hodiny s elementary a potom se mi stane,že se v něm objevuje moc cizích gramatik,časů atd. co studenti neznají,takže se do toho někdy trošku zamotám ale tady bych se tomu, díky nastaveným úrovním, mohl vyhnout..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

Re: Re:

aaa no jo :-) už na to koukám,tak to je tam toho fakt hodně…právě že musí být DOBRÝ učitel :-D občas si totiž přinesu nějaký článek do hodiny s elementary a potom se mi stane,že se v něm objevuje moc cizích gramatik,časů atd. co studenti neznají,takže se do toho někdy trošku zamotám ale tady bych se tomu, díky nastaveným úrovním, mohl vyhnout..

Re: Re: Re:

No je třeba si ten článek nejprve přečíst, než jej vezmu do hodiny a tím zjistit, jestli tam toho není příliš mnoho neznámého. O časy zase tolik nejde, ale spíš o slovíčka.
Pokud by měli mít studenti u každého pátého problém, tak si to znechutí…

web vs knihy

Vida! Také mám v záložkách řadu odkazů na stránky s angličtinou, včetně některých pro učitele s podobnými materiály, ale tuhle jsem neznal a hlavně vypadá o poznání lépe než ty co znám.

Rád bych se vrátil k té ceně a poměru cena/výkon. Mám doma spoustu knih pro učitele AJ, ale ty mají zjevnou nevýhodu – kopírovat z nich do hodin bývá hotové peklo, knihy nejdou pořádně dát do kopírky a někdy se tím i trochu poničí. A kolik stojí jedna? Pro učitele? Nó, 500,– Kč za jednu není žádná cena, často to jde výše. Za léta už mám knihy naskenované a tisknu rovnou z pdf nebo podobných formátů, ale ten web je parádní. Cena velmi přijatelná, ono to opravdu není mnoho. Půlroční předplatné navíc podle mého názoru také stačí, od září do ledna/února na přípravy, dá se to stáhnout a pak s tím dál pracovat offline. A za nějakou dobu si zase předplatit půlrok. Parádní je tedy: možnost tisku, dynamický vývoj stránek, mp3 soubory pro poslech. Vypadá to výborně a já si to zřejmě od září předplatím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.