Help for English

Daily English Crumbs (Beginners): Association Chains

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Beginners): Association Chains

 

Uděláme hada tady v komentářích?

garden – flower, book – page, factory – chimney, icicle – winter, door – handle, polar bear – North Pole. gun – crime, bed – duvet.
Kdo bude pokračovat?

Ještě jednou já, abyste věděli, jak to myslím :

flower – birthday, page – letter, chimney – height, winter – snow, handle – visit, North pole – Earth, crime – dark, duvet – warm.

birthday – cake, letter – alphabet, height – sky, snow – snowdrop, visit – traveller, Earth – disasters, dark – sadness, warm – soup :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví terry
Odkaz na příspěvek Příspěvek od moja vložený před 14 lety

birthday – cake, letter – alphabet, height – sky, snow – snowdrop, visit – traveller, Earth – disasters, dark – sadness, warm – soup :)

Re:

cake – pie, alphabet – word, sky – blue, snowdrop – star, traveller – explore, disasters – floods, sadness – love, soup – vegetable

hezké, děkuji za hada

jé, to je pěkný s tím komentářovým hadem :-) díky za to… a klidně pokračujte, rád budu sledovat hadí evoluci :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terry vložený před 14 lety

Re:

cake – pie, alphabet – word, sky – blue, snowdrop – star, traveller – explore, disasters – floods, sadness – love, soup – vegetable

Re: Re:

snad to nepokazím… jsem na začátku studia :)
pie – poppy, word – excel, blue – yellow, star – moon, explore – adventurer, floods – deluge, love – emotion, vegetable – cucumber

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ilsa vložený před 14 lety

Re: Re:

snad to nepokazím… jsem na začátku studia :)
pie – poppy, word – excel, blue – yellow, star – moon, explore – adventurer, floods – deluge, love – emotion, vegetable – cucumber

Re: Re: Re:

opožděně: poppy – field, excel – computer, yellow – sun, moon – sleepwalker, adventurer – romantic, deluge – mosquitos, emotion – smile, cucumber – salad :-)

Ajá si budupokračovat a občas sem nakouknu.

Děkuji za hru, baví mne to, vaše nápady jsou fajn, protože některá slovíčka neznám, ale naučím se je .Takže pokračuji:

field – straw man, computer – HFE, sun – summer, sleepwalker – song, romantic – love, mosquitos – swamp, smile – joke, salad – Roman Svozílek :-D :-D :-D

Tedy dostat se od dveří k lásce, od polárního medvěda k bažině, od zbraně k vtipu a od peřiny k Romanu Svozílkovi… to je umění :-)

Ale o tom to je. Jakpak asi se dostaneme se slovíčkami dál, pokračujte, třeba máte další dobré nápady mně to hrozně baví i proto, že přemýšlím, jaK asi ta paní reagovalaa napadá mne spousta myšlenek a anglických slovíček jsem ráda za reakce, protože to je jiné než doma, sama,Takže vzhůru do toho, kdo je hračička jako já… :-D :-D :-D

straw man – arguing, HFE – fun, summer – passion, song – evergreen, love – Cupid, swamp – ogre, joke – laughter, Roman Svozílek – sedulity :-)

Re:

arguing – fear; fun – party; passion – sex; evergreen – trees; Cupid – Amor; ogre – donkey; laughter – jester; sedulity – diligence

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.