Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

A co takhle pánské mikiny ???????

:?: :?: :?:

…hnedá+oranžová…tu bych bral…:-)

Bude???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

A co takhle pánské mikiny ???????

:?: :?: :?:

…hnedá+oranžová…tu bych bral…:-)

Bude???

Re: A co takhle pánské mikiny ???????

Pokud to najdete na stránkách www.adler.info, zkuste to udělat ve fotošopu – návrh barevné kombinace. Pak uvidíme. Oni víceméně udělají cokoliv. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

A co takhle pánské mikiny ???????

:?: :?: :?:

…hnedá+oranžová…tu bych bral…:-)

Bude???

Re: A co takhle pánské mikiny ???????

Na Slovensko ale asi nebudeme schopni balíček poslat do vánoc.

Bude možné si mikiny objednat i později? I s tím, že nebudou na Vánoce? Přeci jen je to už víc penízků než za trička, tak jsem si mohla objednat jen jednu, ale určitě bych chtěla i další.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Bude možné si mikiny objednat i později? I s tím, že nebudou na Vánoce? Přeci jen je to už víc penízků než za trička, tak jsem si mohla objednat jen jednu, ale určitě bych chtěla i další.

Re:

Určitě, tohle je jen hurá akce, aby se to stihlo do Vánoc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Určitě, tohle je jen hurá akce, aby se to stihlo do Vánoc.

Re: Re:

Super, vánoční dáreček z HFE tedy mám, budu v ní trávit Ježíška v Praze u rodiny mého skorozetě. tj asi 16 lidí.
A budu se těšit, až nápor na peněženku poleví. :D

Ta červená mikina vypadá senzačně, asi taky neodolám… :-D

jdu do toho, duo sendwich, bílá, lem červený vyhrává :-D

Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

Well, well, well… :-)

Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

To neva. Bylo by to pro mne, takze to nemusi byt nutne pod stromkem…

Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

No…až tak snadné to pro mne asi nebude…
Na stránce adler.info jsem tu mikinu našel. Já myslel, že to na té jejich stránce nějak upravím (jako že v nějakém jejich fotošopu), ale to ste asi nemyslel, že? :-)

Takže teď stahuju fotoshop (už mám 10% :-)) a pak uvidím jak mi to půjde. Ještě jsem to nikdy nedělal…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

No…až tak snadné to pro mne asi nebude…
Na stránce adler.info jsem tu mikinu našel. Já myslel, že to na té jejich stránce nějak upravím (jako že v nějakém jejich fotošopu), ale to ste asi nemyslel, že? :-)

Takže teď stahuju fotoshop (už mám 10% :-)) a pak uvidím jak mi to půjde. Ještě jsem to nikdy nedělal…

Re: Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

Ale to můžete v jakémkoliv grafickém programu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

No…až tak snadné to pro mne asi nebude…
Na stránce adler.info jsem tu mikinu našel. Já myslel, že to na té jejich stránce nějak upravím (jako že v nějakém jejich fotošopu), ale to ste asi nemyslel, že? :-)

Takže teď stahuju fotoshop (už mám 10% :-)) a pak uvidím jak mi to půjde. Ještě jsem to nikdy nedělal…

Re: Re: Re: A co takhle pánské mikiny ???????

No jo, ale já mám tak akorát MS Picture Manager a Malování… :-) …ale teď už pomalu i ten Photoshop (když ho ještě nainstaluju).
Pak už jen trochu času a dám se do toho…

Mikina dorazila

hlásím, že mikinu už mám doma. To byla rychlovka. Je kráásná. Už ji mám na sobě. Oceňuji dostatečně dlouhé rukávy a barvička je nebeská. Mám z ní ohromnou radost. Díky za včasné doručení pod stromeček.

Dobrý den, píšete, že nabídka není aktuální, to znamená, že si teď němůžu nic objednat?

Děkuji za vaši odpověď.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.