Help for English

Objective CAE, Unit 2, Listening p. 19

Komentáře k článku: Objective CAE, Unit 2, Listening p. 19

 

Import do Word Manageru

Dobrý den Marku, slovní zásoba z učebnice Objective mi nějak nejde importovat do WM. Jinak všeny ostatní okruhy slovní zásoby jdou bez problémů. Moc bych si potřebovala naimportovat zrovna Objective CAE. Soubor se mi vždy na plochu uloží, ale nemá tu správnou ikonku, ale jen bílý obdelník, který nejde rozkliknout. Můžete poradit? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mata vložený před 14 lety

Import do Word Manageru

Dobrý den Marku, slovní zásoba z učebnice Objective mi nějak nejde importovat do WM. Jinak všeny ostatní okruhy slovní zásoby jdou bez problémů. Moc bych si potřebovala naimportovat zrovna Objective CAE. Soubor se mi vždy na plochu uloží, ale nemá tu správnou ikonku, ale jen bílý obdelník, který nejde rozkliknout. Můžete poradit? Děkuji

Re: Import do Word Manageru

To je divné, protože odkaz se generuje automaticky u všech rubrik stejně. A když máte otevřený WORD MANAGER (a jste tam přihlášený pod svým jménem), kliknete na stránce na odkaz, mělo by se objevit otevřít / uložit – když kliknete na OTEVŘÍT, mělo by se to automaticky importovat (bez nutnosti ukládání). To nejde?

Píšete, že soubor má jinou ikonku… jakou má koncovku? (zjistíte kliknutím pravým tlačítkem a volbou ‚vlastnosti‘.)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Import do Word Manageru

To je divné, protože odkaz se generuje automaticky u všech rubrik stejně. A když máte otevřený WORD MANAGER (a jste tam přihlášený pod svým jménem), kliknete na stránce na odkaz, mělo by se objevit otevřít / uložit – když kliknete na OTEVŘÍT, mělo by se to automaticky importovat (bez nutnosti ukládání). To nejde?

Píšete, že soubor má jinou ikonku… jakou má koncovku? (zjistíte kliknutím pravým tlačítkem a volbou ‚vlastnosti‘.)

Re: Re: Import do Word Manageru

Pokud dám otevřít nabídne se dotaz: pomocí jakého programu? Nikoli jako u ostatních souborů, kde se import spustí automaticky a uloží do WM. Pokud dám uložit, uloží se na polochu s koncovnkou Export.php, všechny ostatní soubory z okruhů slovní zásoby mají koncovku .LWM.

Re: Re: Re: Import do Word Manageru

Mně to ukládá a importuje správně… zkuste prosím napsat Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Import do Word Manageru

Mně to ukládá a importuje správně… zkuste prosím napsat Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Re: Re: Re: Re: Import do Word Manageru

Děkuji, zkusím kontaktovat pana Hudíka. Je opravdu divné, že všechny ostatní slovíčka mi jdou importovat bez problému. Jinak jsem s WM velmi spokojená a všem mohu jen doporučit. Rád ho využívá i můj 13ti letý syn…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.