Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #1)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 1)

 

100 %

já jsem 100% neměla, ale tomuto článku dávám minimálně 100% :-) Ó, jak užitečné :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 13 lety

100 %

já jsem 100% neměla, ale tomuto článku dávám minimálně 100% :-) Ó, jak užitečné :-)

Re: 100 %

už vím proč nemáte na HFE ohodnocování článků – všechny by totiž míň než 100% nedostaly :-D Díky

to je naprosto originální cvičeníčko! skvělé, přiblíží mi to o kousek Anglii! :-)

díky za skvělé a poučné cvičení!!! :-)

Tenhle test mě velmi bavil. Je naprosto senzační.

Tak to fakt nemá chybu!Naprosto super.Neměla jsem sice 100%, ale celkem dobrý. :-D Jenom škoda, že to neumím překopírovat i s obrázky. „Sbírám“ orig. cedulky a nápisy. Mám jich hodně z Anglie, ale tyhle ne.Taky bych to dala přípravce na PET. Poradí někdo?

Fakt super nápad! A ty komentáře ke správným odpovědím jsou naprosto dokonalé.
Některý věci, jako třeba caffé či feet, mi nepřišly vůbec divný a docvaklo mi to až po přečtení komentářů.
Díky za super testík.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví pf
Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 13 lety

Tak to fakt nemá chybu!Naprosto super.Neměla jsem sice 100%, ale celkem dobrý. :-D Jenom škoda, že to neumím překopírovat i s obrázky. „Sbírám“ orig. cedulky a nápisy. Mám jich hodně z Anglie, ale tyhle ne.Taky bych to dala přípravce na PET. Poradí někdo?

Re:

Těžko by se vytrhávala ta světelná cedule z autobusu, nebo ta velká bedna na vstupu do metra a té ceduličce se světýlkem z taxi ani nemluvě … :-)

Super!

Výborný test!!!! Moje odpovědi už byly méně výborné :oops:

Jsem možná trochu zaostalý ale jak přesně funguje ten contactless payment? Můžu to uplatnint i se svojí kartou třeba? Samosebou jsem se tady u toho zasek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 13 lety

Jsem možná trochu zaostalý ale jak přesně funguje ten contactless payment? Můžu to uplatnint i se svojí kartou třeba? Samosebou jsem se tady u toho zasek.

Re:

prostě mávneš kartou a zaplatíš, ale nejsem si jistej, jestli to umí i naše karty, já to nezkoušel…:-)

Super test – dostala mě hned první otázka :oops:

konstante 70%, jel jsem od tretiho cviceni, ale tohle prvni mi pripadalo nejtezsi…Jinak fakt skvely napad, moc diky!

70 %

1 je skvely chytak :-)
U 3 a 5 jsem se neco naucil :-)

SKVELE!

Re:

Což takhle najet na obrázek myší, stisknout pravé tlačítko a vybrat „uložit obrázek jako…“ ;c) Já to vždycky dělám takhle.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.