Help for English

Uživatelské profily v novém

Komentáře k článku: Uživatelské profily v novém

 

Moc se mi tento nápad s novými profily líbí. Už na svém pracuji… I když zatím ne úplně podrobně… (Radši bych měla psát diplomku…).

Šel by ještě přidat v literatuře žánr grafický román?

Moc pěkně udělané chválím.

Jenom jsem se chtěl zeptat, rád bych si tady vložil fotku, ale je to jenom do 5 kb. Jak se to prosím udělá? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 13 lety

Moc pěkně udělané chválím.

Jenom jsem se chtěl zeptat, rád bych si tady vložil fotku, ale je to jenom do 5 kb. Jak se to prosím udělá? Děkuji

Re:

Musíte ji zmenšit v nějakém grafickém editoru, a dát ho do příslušného formátu, gif např. (jestli jde o tohle), pak se klikne na prázdé políčko avataru a nahraje se… musíte ovšem chvíli počkat na autorizaci než vašeho avatara uvidí ostatní…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 13 lety

Moc pěkně udělané chválím.

Jenom jsem se chtěl zeptat, rád bych si tady vložil fotku, ale je to jenom do 5 kb. Jak se to prosím udělá? Děkuji

Re:

Zmenšit na velikost 40×40 pixelů a uložit jako GIF. Velikost potom stoprocentně nepřesáhne limit.

dobře děkuju Vám oběma za ochotu, mějte se fajn :-)

After three consecutive days I can finally say: I've got the new profile! :-D

To je úlet…podle komentářů usuzuju, že mi to potrvá tak týden, než nový profil vyplním, ale rozhodně se do toho pustím. Myslím, že je to lepší náhrada dlouhých seznamovacích diskuzí na téma „jak /dlouho/ se učíte anglicky“

historie soukromých zpráv

Ten starý profil skutečně obsahoval pro angličtinu nerelevantní informace, nicméně tu stránku jsem používal jako rozcestník s odkazy na seznam mých soukromých zpráv (přijatých i odeslaných).
V novém profilu však tyto odkazy hledám marně.
Můžete mi někdo poradit, jak se dostanu k historii svých soukromých zpráv?
Dík.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

historie soukromých zpráv

Ten starý profil skutečně obsahoval pro angličtinu nerelevantní informace, nicméně tu stránku jsem používal jako rozcestník s odkazy na seznam mých soukromých zpráv (přijatých i odeslaných).
V novém profilu však tyto odkazy hledám marně.
Můžete mi někdo poradit, jak se dostanu k historii svých soukromých zpráv?
Dík.

Re: historie soukromých zpráv

Je to úplně nahoře, jestli myslíte ODESLANÉ/PŘIJATÉ ZPRÁVY :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

historie soukromých zpráv

Ten starý profil skutečně obsahoval pro angličtinu nerelevantní informace, nicméně tu stránku jsem používal jako rozcestník s odkazy na seznam mých soukromých zpráv (přijatých i odeslaných).
V novém profilu však tyto odkazy hledám marně.
Můžete mi někdo poradit, jak se dostanu k historii svých soukromých zpráv?
Dík.

Re: historie soukromých zpráv

Třeba když klikneš v těchto komentářích na řádek svého postu (resp. u jakéhokoliv jiného postu) na ikonu žluté tužky, tak se ti otevře okno se soukromými zprávami. Nahoře pak vybereš jestli chceš Odeslané nebo Doručené.

Mně tady spíš trochu chybí rozcestník přátel, Když jsem chtěl někomu z přátel odeslat zprávu najel jsem na jeho ikonu a klikl na tužku. Teď musím uživatele vyhledávat v profilech a nebo ve starších PM. Ale třeba to jde udělat i jednodušeji, akorát nevím jak.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Re: historie soukromých zpráv

Třeba když klikneš v těchto komentářích na řádek svého postu (resp. u jakéhokoliv jiného postu) na ikonu žluté tužky, tak se ti otevře okno se soukromými zprávami. Nahoře pak vybereš jestli chceš Odeslané nebo Doručené.

Mně tady spíš trochu chybí rozcestník přátel, Když jsem chtěl někomu z přátel odeslat zprávu najel jsem na jeho ikonu a klikl na tužku. Teď musím uživatele vyhledávat v profilech a nebo ve starších PM. Ale třeba to jde udělat i jednodušeji, akorát nevím jak.

Re: Re: historie soukromých zpráv

Ten „seznam“ přátel mi tu taky chybí trošku. A dělám to stejně jako ty :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Re: historie soukromých zpráv

Třeba když klikneš v těchto komentářích na řádek svého postu (resp. u jakéhokoliv jiného postu) na ikonu žluté tužky, tak se ti otevře okno se soukromými zprávami. Nahoře pak vybereš jestli chceš Odeslané nebo Doručené.

Mně tady spíš trochu chybí rozcestník přátel, Když jsem chtěl někomu z přátel odeslat zprávu najel jsem na jeho ikonu a klikl na tužku. Teď musím uživatele vyhledávat v profilech a nebo ve starších PM. Ale třeba to jde udělat i jednodušeji, akorát nevím jak.

Re: Re: historie soukromých zpráv

No jo, už jsem na to mezitím taky „náhodou“ přišel.
Prostě komukoli zkusím napsat soukromou zprávu (přes tu ikonu tužky) a pak si to jednoduše rozmyslím (neboť v tom okně nahoře jsou ty odkazy, které mi chyběly).
Každopádně dík.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

Re: Re: historie soukromých zpráv

No jo, už jsem na to mezitím taky „náhodou“ přišel.
Prostě komukoli zkusím napsat soukromou zprávu (přes tu ikonu tužky) a pak si to jednoduše rozmyslím (neboť v tom okně nahoře jsou ty odkazy, které mi chyběly).
Každopádně dík.

Re: Re: Re: historie soukromých zpráv

Jo, tohle ještě pořešíme…

myslím si, že tuhle změnu hfe potřebovalo! taky už ho konečně musím vyplnit! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 13 lety

Mám nový profil! Uff, časem doplním a budu-li se učit, tak i přepracuji
Skvělý nápad, trošku mi to připomnělo začátek jakékoliv americké knížky, v níž se děkuje těm, kdo se nachomejtli v blízkosti autora a jak móc ho ovlivnili a jak móc jim děkuje a tímto i knížku věnuje

Re:

Marku: tak si říkám, když vidím u některých hodně pokročilých vyplněné profily v angličtině, jestli nezvažujete možnost navolit si jazyk průvodních titulků v profilech. Aby mohli mít celý profil v angličtině. Na druhou stranu, aby to bylo zase přístupné i těm, co se teprve učí – aby si vůbec byli schopni přečíst, jak se učí ti pokročilejší a případně se inspirovat…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.