Help for English

Zvukové nahrávky na HFE

Komentáře k článku: Zvukové nahrávky na HFE

 

I'm fine, thank you. :-) IE funguje

Windows XP + IE 8 funguje
(koukám, raději nebudu hned aktualizovat na IE 9)
Windows XP + Mozilla Firefox 7.0.1 funguje

Google Chrome funguje.

well done!

XP SP3
FF 6.02 (předtím nefungovalo)
IE 7.05730.11 (funguje a šel i předtím…)

IE v. 9 nefunguje
Firefox v. 7.0.1 funguje
Chrome v. 14 funguje

Explorer nefunguje, Google Chrome funguje.

IE 8.0.7600.16385 – nefunguje (pouze nahrávka na této stránce nefunguje, písničky v sekci zábava přehrát jdou)

IE 8.0.6001.18702 fun­guje

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Re:

Jakou verzi Firefoxu máte?

Re: Re:

5.0

IE9, player version: WIN 10,3,183,10
debug player:NO
stále nefunguje.
V Chrome to ale funguje.

Ani náhodou nefunguje a tak skvělé to s tím zvukerm bylo mám Explorer a pořád mě to vrací na stažení Flash přehrávače – stáhla jsem ho už snad 100 x a pořád nic ! Může mi někdo o dost chytřejší mež jsem já poradit krok za krokem co s tím … musím se učit :-(

Poděkování

Děkuji všem za komentáře. Doufám, že největší mouchy jsme již odstranili. V současné době řešíme problémy v IE 9, pevně věřím, že i tento problém brzy odstraníme.

V ostatních případech se osvědčilo nainstalovat novou verzi Flash Player, odkaz naleznete nahoře v článku. Pokud přijdu na další možný postup, doplním ho do tohoto článku.

upřesnění

Výše jsem napsal že ve FF 6,02 zvuk funguje, ale pro upřesnění ještě uvádím, že ne vždy. Testovací vzorek zde výše funguje. Pokud poklikám na nějaké eng slovíčko v textu, otevře se žluté okno s překladem a tam jsou i vlaječky – pokliknutím na ně se přehrálo slovíčko, ale to teď nejde. Pokud ze žlutého okna pokračuji linkem „vyhledat ve slovníku“ tak tam už zase zvuk funguje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

upřesnění

Výše jsem napsal že ve FF 6,02 zvuk funguje, ale pro upřesnění ještě uvádím, že ne vždy. Testovací vzorek zde výše funguje. Pokud poklikám na nějaké eng slovíčko v textu, otevře se žluté okno s překladem a tam jsou i vlaječky – pokliknutím na ně se přehrálo slovíčko, ale to teď nejde. Pokud ze žlutého okna pokračuji linkem „vyhledat ve slovníku“ tak tam už zase zvuk funguje.

Re: upřesnění

Dvojklikový slovníček je jedno z míst, kde nová verze ještě nefunguje. Těch míst je na HFE více, na opravě pracujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

upřesnění

Výše jsem napsal že ve FF 6,02 zvuk funguje, ale pro upřesnění ještě uvádím, že ne vždy. Testovací vzorek zde výše funguje. Pokud poklikám na nějaké eng slovíčko v textu, otevře se žluté okno s překladem a tam jsou i vlaječky – pokliknutím na ně se přehrálo slovíčko, ale to teď nejde. Pokud ze žlutého okna pokračuji linkem „vyhledat ve slovníku“ tak tam už zase zvuk funguje.

Re: upřesnění

Opraveno. Už i v dvojklikovém slovníčku by měly fungovat zvuky.

Zároveň jsem převedl všechny zbývající zvukové nahrávky na nový systém.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.