Help for English

Zvukové nahrávky na HFE

Komentáře k článku: Zvukové nahrávky na HFE

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hele1 vložený před 13 lety

Zvuk

Dobrý den,
v Opeře je zvuk OK.
IE9 – 9.0.8112.16421 to nejde ani po instalaci Flash přehrávače z výše uvedeného odkazu. Kde se přepne 64bit verze na 32bit nemohu najít.
Díky za radu. Helena

Re: Zvuk

Dobrý den,

Můžete prosím zkontrolovat odkaz, zda instalace Flash přehrávače proběhla v pořádku, jaká verze se zobrazí na této adrese:

kb2.adobe.com/cps/155­/tn_15507.html

V 64bit Windows jsou obvykle dvě verze IE. Mezi verzemi vybíráte již při spuštění, jakou verzi používáte – verze pro 64bit má v názvu přímo nápis 64bit. Jakou verzi používáte zjistíte v okně O programu. Pokud používáte 64bit je to v okně uvedeno, pokud se nepletu tak 32bit verze se neuvádí.

Zvuk v IE 9

V případě, že máte stále potíže se zvukem v IE9 vyzkoušejte prosím přepnout IE9 do „kompatibilního režimu“, (tlačítko napravo od adresního řádku).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Zvuk v IE 9

V případě, že máte stále potíže se zvukem v IE9 vyzkoušejte prosím přepnout IE9 do „kompatibilního režimu“, (tlačítko napravo od adresního řádku).

Re: Zvuk v IE 9

Děkuji za radu, funguje to.

Re: Zvuk v IE 9

Skvělá rada děkuji :-)

Re: Zvuk v IE 9

Hurá, funguje :-)

zvuk mi nejde na žádném prohližeči. Mám IE9 64 bit verze – nejde, vyzkoušel jsem Firevox, Google, Google chrome – nic nefunguje. Poraďte

Udělal jsem to podle Igora Gottwalda – funguje to, díky

hurá

Mě všechno doteď fungovalo,ale dnes mi taky nejde zvuk. Win 7, 64 bit. Na Google Chrome funguje, ale teda asi se začnu učit i na počítačích, i to mi totiž dalo zabrat.

pepmik

mám Operu zvuk nefunguje i když jsem instalovala podle návodu, prosím poraďte

Re: Re: Re: Nefunguje

stejný problém na IE9 nefunguje

Re:

jj na IE9 to prostě nejde …

Re: zvuk_ slovník

Projděte si prosím komentáře, postup je tam již popsaný.

Ahoj mate dobru stranku ale nefunguje mi zvuk.Mam stiahnuty nanjnovsi flashplayer11 a mam aj internet explorer a aj mozzilu firefox.Ani cez jedno mi to nejde.Som v Anglicku.Rada by som sa zacala ucit co najskor, prosim ta mohol by si my poradit v com je problem,vopred dakujem. Nikol

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikolll vložený před 12 lety

Ahoj mate dobru stranku ale nefunguje mi zvuk.Mam stiahnuty nanjnovsi flashplayer11 a mam aj internet explorer a aj mozzilu firefox.Ani cez jedno mi to nejde.Som v Anglicku.Rada by som sa zacala ucit co najskor, prosim ta mohol by si my poradit v com je problem,vopred dakujem. Nikol

Re:

Nikol,
pokus se udělat to, co radí Mirek – text nad příspěvkem od tebe. Pokud to nepomůže, tak si nainstaluj Google Chrome.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fifik vložený před 12 lety

Re:

Nikol,
pokus se udělat to, co radí Mirek – text nad příspěvkem od tebe. Pokud to nepomůže, tak si nainstaluj Google Chrome.

Re: Re:

Omlouvám se, příspěvek není od Mirka, ale od Mirky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.