Help for English

I spent it on myself

 

Dávate si niekto sám sebe pod stromček darček súvisiaci s angličtinou? Ja som si objednala Hobbita v papierovej i audio podobe, tak som teraz zvedavá, ako si s tým Tolkienovým jazykom poradím…

Ano, také často knihy.....btw – od Tolkiena jsem četla Lord of The Rings a ten jazyk je překrásný......ale je fakt, že obtížnější…široká slovní zásoba..:).....

Edit: teď mi došlo, že jste myslela dárky sama sobě.....tak to nedělám, ale většinou naočkuju ostatní:) Mám dědu, který je knihomilec a je rád, když si ji koupím a on mi ji pak může dát pod stromeček:)

To mi připomíná starší vánoční reklamu od Harvey Nichols I spent it on myself

https://www.youtube.com/watch?…

Dělám to trošku podobně jako Eva – mám nakoupeno hodně knížek, o které stojím (v mém případě německých) a ty uložím doma do speciální skříně. Když mi pak chce někdo udělat radost, vezme některou z knih a dá mi ji. Což může být klidně za několik měsíců, kdy už si ani nepamatuju, co všechno tam bylo a je to milé překvapení. 😁

Co se týče Tolkiena, nenechte se odradit – na začátku Vám to bude možná připadat obtížné (přece jen je ta angličtina stará skoro sto let), ale časem zjistíte, že se některé obraty a slovíčka opakují, takže když je už jednou pochopíte, budete jim pak rozumět pořád. 🙂

Já jsem si objednala Hobbita v papírové i audio podobě, abych si po dlouhé době zase procvičila angličtinu. Jsem zvědavá, jak si s tím Tolkienovým jazykem poradím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.