Help for English

Zkoušení slovíček dotázek pro uživatele

 

Ahojky všichni, zajímalo by mě, zda zkoušení slovíček v oddíle Samostudium děláte tak, že se předem podíváte na seznam těch 15 slovíček...... Já nejdřív ani nevěděla, že je ta možnost..... Pak jsem zjistila, že si je člověk může napřed prostudovat..ale přiznám se, že to většinou nedělám, protože mi přijde, že bez toho je pak trochu jasnější, které slovíčko opravdu dlouhodoběji umím........ Jaký je váš způsob? 🙂

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 měsíci

Ahojky všichni, zajímalo by mě, zda zkoušení slovíček v oddíle Samostudium děláte tak, že se předem podíváte na seznam těch 15 slovíček...... Já nejdřív ani nevěděla, že je ta možnost..... Pak jsem zjistila, že si je člověk může napřed prostudovat..ale přiznám se, že to většinou nedělám, protože mi přijde, že bez toho je pak trochu jasnější, které slovíčko opravdu dlouhodoběji umím........ Jaký je váš způsob? 🙂

Prohlédnutí seznamu těsně před zkoušením podle mne snižuje účinnost a nepodává pak správnou informaci o tom, kolik toho opravdu umíme. 🙂

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 měsíci

Ahojky všichni, zajímalo by mě, zda zkoušení slovíček v oddíle Samostudium děláte tak, že se předem podíváte na seznam těch 15 slovíček...... Já nejdřív ani nevěděla, že je ta možnost..... Pak jsem zjistila, že si je člověk může napřed prostudovat..ale přiznám se, že to většinou nedělám, protože mi přijde, že bez toho je pak trochu jasnější, které slovíčko opravdu dlouhodoběji umím........ Jaký je váš způsob? 🙂

Určitě je lepší jít rovnou do aktivity. Protože pokud se podívá na slovíčka předem, zapíší se již do krátkodobé paměti. V aktivitě mohu pak hned odpovědět správně a aplikace si myslí, že to slovíčko už dobře umím. Špatně pak bude fungovat algoritmus „Spaced repetition“.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.