Help for English

anglický časopis

 

Tak jako pro úroveň B2 existuje časopis Bridge, existuje nějaký časopis taky pro C1?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 2 měsíci

Tak jako pro úroveň B2 existuje časopis Bridge, existuje nějaký časopis taky pro C1?

Studenti na úrovni C1 již žádné zjednodušování nepotřebují a mohou číst jakékoli obyčejné časopisy určené rodilým mluvčím. 🙂

BTW, Bridge je určen středoškolákům, oficiálně je to úroveň B1 – B2.
Existují i další časopisy už od úrovně A0: https://www.bridge-online.cz/

Musím se přiznat, že já osobně podobné typy časopisů nemám rád a ani je nikomu nedoporučuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 2 měsíci

Studenti na úrovni C1 již žádné zjednodušování nepotřebují a mohou číst jakékoli obyčejné časopisy určené rodilým mluvčím. 🙂

BTW, Bridge je určen středoškolákům, oficiálně je to úroveň B1 – B2.
Existují i další časopisy už od úrovně A0: https://www.bridge-online.cz/

Musím se přiznat, že já osobně podobné typy časopisů nemám rád a ani je nikomu nedoporučuji.

Četla jsem tady na webu, že na internetu je hodně článků v angličtině, jaké stránky byste mi doporučil?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 2 měsíci

Četla jsem tady na webu, že na internetu je hodně článků v angličtině, jaké stránky byste mi doporučil?

Pro jakou úroveň studentů?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 2 měsíci

Pro jakou úroveň studentů?

Pro C1. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 2 měsíci

Pro C1. Děkuji.

Jak už jsem psal výše, studenti na úrovni C1 nepotřebují mít články zjednodušené ani předpřipravené. Mohou si přečíst cokoli, co je zajímá, ať už je to na papíře nebo na obrazovce. 🙂
Nebo máte na mysli články, u kterých by třeba byly ještě otázky a úkoly, podobně jako např. u CAE Reading?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 2 měsíci

Jak už jsem psal výše, studenti na úrovni C1 nepotřebují mít články zjednodušené ani předpřipravené. Mohou si přečíst cokoli, co je zajímá, ať už je to na papíře nebo na obrazovce. 🙂
Nebo máte na mysli články, u kterých by třeba byly ještě otázky a úkoly, podobně jako např. u CAE Reading?

Ne, já jsem myslela, které internetové stránky. Nakonec jsem našla magaziny.cz a vybrala si časopis podle svých zálib.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 2 měsíci

Ne, já jsem myslela, které internetové stránky. Nakonec jsem našla magaziny.cz a vybrala si časopis podle svých zálib.

Bezva, to jsem rád! 🙂
Omlouvám se, že jsem moc neporadil, já jsem spíš na papírové knihy. 😁

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.