Help for English

Zpívání v AJ

 

nemáte nějaký typ jaky se naučit anglicky zpívat? Tedy mám na mysli rychlejší písničky, kde přes to, že si pamatuju psaný text, tak to prostě nestíhám vyslovovat nebo se úplně ztrácím kvůli polykání koncovek nebo jiné výslovnosti daného slova konkrétně v té písničce. Nemám teď na mysl žádný konkrétní song.

Radu jak se naučit zpívat obecně asi mají jen učitelé zpěvu, ale co se týče angličtiny, tak mě pomáhá si dát tu písničku normálně do sluchátek a nejdřív jí jen poslouchat znovu a znovu. Pak to zkusit zaspívat i se sluchátkama (když slyšíte sebe i zpěváka tak se daleko líp chytíte) do mikrofonu a nahrát si to (jen váš hlas) a pak uvidíte co by se mělo doladit atd. Taky doporučuju si stanovit pevné pauzy, kde se budete nadechovat. Je to hlavně o tréninku, pokud budete trpěliví tak nakonec budete hvězdami karaoke barů. :-D

Dobrý den.Máte někdo zkušenosti s karaoke zpíváním?Jaké zařízení?Na internetu je velký výběr.

Já zpívám ve videohře ROCK BAND. Na xbox a playstatin existují i další zpívací hry a karaoke aplikace.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.