Help for English

Word Manager

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Včera som si importoval nejakú slovnú zásobu do Word Manageru a aj mne niektoré slovíčka cinkajú, chýba výslovnosť ale na H4E výslovnosť je.

To dělá, když není databáze aktualizovaná. Kterou lekci jste si importoval?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

To dělá, když není databáze aktualizovaná. Kterou lekci jste si importoval?

Slovná zásoba zo seriálu The O.C. Všetky diely.

ak to už jsou staré lekce, tam by problém být snad neměl. Jediné, co mě napadá, že aktualizace se stáhla někam do virtualstore a program běží odjinud. Potom zvuky nejsou tam, kde by měly být.

Schválně si zkuste tu danou nahrávku najít v počítači, jestli tam někde je. Mělo by to být ve formátu word.am.mp3

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Schválně si zkuste tu danou nahrávku najít v počítači, jestli tam někde je. Mělo by to být ve formátu word.am.mp3

Tak som pár nahrávok skúsil nájsť cez Vyhľadávanie-Otvoriť umiestnenie súboru a tie nahrávky som našiel tu – Program Files\Vitware\Word Manager\SndBank Ale keď som priečinok SndBank otvoril priamo tak som tam tie nahrávky nenašiel a zistil som, že chýbajú ďalšie nahrávky. Takže keď nahrávky nájdem cez vyhľadávanie tak tam sú ale keď otvorím priamo priečinok SndBank tak tam nie sú.

A ten vyhledávač, co je najde, není to uloženo v tom virtual store?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

A ten vyhledávač, co je najde, není to uloženo v tom virtual store?

Priznám sa, že neviem kde v počítači sa virtual store nachádza ? Nie je to náhodou skryté ?

Importoval som slovíčka Dogs – vocabulary do Word Managera a niektoré slová nie sú preložené do slovečiny, je tam prázdne miesto. Názov lekcie je v češtine ale keďže je to slovenská verzia programu tak namiesto špecifických písmen napr. “ř” je len otáznik. A asi je to len náhoda ale slová začínajúce sa na “w” sa neprehrávajú. Ale napr. walk ako prechádzka je v slovníku a funguje aj výslovnosť ale walk ako venčiť psa tu už nefunguje výslovnosť. Virtual Store som v počítači našiel, tie súbory tam sú a je tam aj walk the dog.br/am ale po kliknutí sa objaví, že “Prehrávač Windows Media Player nemôže prehrať súbor”.

Dobrý den

Po neúspěchu s opravným balíčkem ve Windows 7 jsem se rozhodl přeinstalovat zpět na windows Vista a poté jsem se pokusil stáhnout aktualizace do word manageru. Bohužel bez kladného výsledku, ve vistách to dělá taky. Po aktualizaci slovíčka pípají. Poprvé jsem aktualizoval klasicky přes nabídku v programu, výsledkem byl pípání. Poté jako další pokus jsem program odinstaloval a provedl jsem aktualizaci pomocí opravného balíčku, který jsem dostal do soukromé zprávy. Ani tohle nezabralo a slovíčka pípají i tak. Bylo zajímavé že před stažením aktualizace slovíčko v lekci relationships "fiancée " fungovalo bez problémů. Po stažení aktualizace pípá. :-( O kousek nahoře ve starších příspěvcích jste zmiňovali, že se chystá něco nového. Kdy to bude a můžete trošku naznačit o co se bude jednat? Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Importoval som slovíčka Dogs – vocabulary do Word Managera a niektoré slová nie sú preložené do slovečiny, je tam prázdne miesto. Názov lekcie je v češtine ale keďže je to slovenská verzia programu tak namiesto špecifických písmen napr. “ř” je len otáznik. A asi je to len náhoda ale slová začínajúce sa na “w” sa neprehrávajú. Ale napr. walk ako prechádzka je v slovníku a funguje aj výslovnosť ale walk ako venčiť psa tu už nefunguje výslovnosť. Virtual Store som v počítači našiel, tie súbory tam sú a je tam aj walk the dog.br/am ale po kliknutí sa objaví, že “Prehrávač Windows Media Player nemôže prehrať súbor”.

Také jsem importovala lekci “Dogs – vocabulary”. Lekce má obsahovat 33 slovíček, ale když dám “zobrazit lekci”, tak jich tam mám jen 24 (chybí např. walk, woof, scratch, chew, mutt…). Dále mi cinká slovíčko wag a v popisku lekce mám také místo písmen s háčky otazníky. Naopak české překlady mám u všech slovíček.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 11 lety

Také jsem importovala lekci “Dogs – vocabulary”. Lekce má obsahovat 33 slovíček, ale když dám “zobrazit lekci”, tak jich tam mám jen 24 (chybí např. walk, woof, scratch, chew, mutt…). Dále mi cinká slovíčko wag a v popisku lekce mám také místo písmen s háčky otazníky. Naopak české překlady mám u všech slovíček.

Keď dám “zobraziť lekciu” tak mám všetky slovíčka ale pri slovách ako walk, woof, scratch, pedigree,.....mi chýba preklad.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 11 lety

Také jsem importovala lekci “Dogs – vocabulary”. Lekce má obsahovat 33 slovíček, ale když dám “zobrazit lekci”, tak jich tam mám jen 24 (chybí např. walk, woof, scratch, chew, mutt…). Dále mi cinká slovíčko wag a v popisku lekce mám také místo písmen s háčky otazníky. Naopak české překlady mám u všech slovíček.

Před importem nové lekce je potřeba vždy provést aktualizaci slovníku, protože lekce jsou vlastně jen odkazy na slovíčka. Nové lekce jsou ale často z nově přidaných slovíček a ty potom v počítači nejsou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Keď dám “zobraziť lekciu” tak mám všetky slovíčka ale pri slovách ako walk, woof, scratch, pedigree,.....mi chýba preklad.

Slovenský překlad pro nás připravoval externista. Slovíčka ale přidávám nová neustále. Ta nová slovenský překlad nemají.

Tak slovíčka už necinkají, opraveno. Kdo má s cinkáním problém je potřeba vypnout Virtual store ve Windows, aktualizovat program s opravným patchem a pak si už jenom užívat učení. Snad už to teď bude fungovat.

Ako sa vypína Virtual Store ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.