*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Tipy pro učitele

 

DO vs. MAKE (game)

Dnes nabízíme učitelům do hodin jednoduchou hru na procvičení použití sloves DO a MAKE. Hru si ale pochopitelně můžete zahrát i doma. Pokračování článku »

SIGNS and NOTICES #2 (50 photos)

Dnes nabízíme ke stažení dalších 50 fotografií různých nápisů a cedulí z Velké Británie, které byly použity v našich foto kvízech č. 6–10. Ke stažení jsou i jednotlivé testy s podrobnými klíči. Pokračování článku »

HANGMAN trochu jinak

Na hodinách učitelé možná hrají známou “šibenici” (hangman = oběšenec). My nabízíme podobnou, ale mnohem rychlejší aktivitu, která se dá použít kdykoli během hodiny. Pokračování článku »

COMPARISON GAME

Dnes nabízíme hlavně pro učitele angličtiny další pomůcku do hodin. Jedná se o jednoduchou “srovnávací” hru. Určitě si ji však může zahrát i samouk. Pokračování článku »

LABELS and PACKAGING (50 photos)

Dnes nabízíme ke stažení 50 fotografií různých štítků a popisků britských produktů, které byly použity v našich prvních pěti online testech této série. Ke stažení jsou i jednotlivé testy s podrobnými klíči. Pokračování článku »

Phrasal Verbs Game

Taky vás trápí to množství frázových sloves a všechny jejich významy? Pojďme s tím něco udělat! Pokračování článku »

HEXAGON (game with words)

Tip na zábavnou hru se slovíčky (nejen) do hodin angličtiny. Pokračování článku »

TABOO GAME (#2)

Dnes nabízíme pokročilejší verzi jednoduché hry, kterou můžete použít k oživení hodin angličtiny. Hra je vhodná i pro samouky. Pokračování článku »

Anglická jména v hodinách angličtiny

Je vhodné, aby si děti v hodině angličtiny říkaly anglickými jmény? Pokračování článku »

Nepravidelná slovesa (testy k vytištění)

Dnes se obracíme spíše na učitele. Nabízíme jim souhrn našich testů na nepravidelná slovesa, které jsou rozděleny do čtyř sekcí podle obtížnosti. Všech 16 testů si pak mohou vytisknout ve formátu PDF (ve verzi s klíčem i bez). Pokračování článku »

FAMILY TREE (game #2)

Dnes nabízíme další hru do hodin angličtiny, ve které si studenti mohou zdokonalit znalosti slovní zásoby spojené s rodinou. Pokračování článku »

SIGNS and NOTICES (50 photos)

Dnes nabízíme ke stažení 50 fotografií různých nápisů a cedulí z Velké Británie, které byly použity v našich prvních pěti online testech. Ke stažení jsou i jednotlivé testy s podrobnými klíči. Pokračování článku »

CAFE MENU

Jednoduchý jídelní lístek z kavárny k vytištění, který můžete použít při procvičování rozhovoru mezi číšníkem a zákazníkem. Najdete zde také vysvětlivky k některým u nás méně známým pokrmům. Pokračování článku »

FAMILY TREE (game #1)

Dnes nabízíme ke stažení a vytištění hru, ve které se studenti mohou zdokonalit v základních otázkách na členy rodiny (jak se jmenují, kolik je jim let a jaké mají zaměstnání). Pokračování článku »

ZÁLOŽKY do hodin angličtiny

Odkazy na všechny záložky z našeho webu, které si můžete vytisknout do hodin angličtiny. Pokračování článku »

 

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno