*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Hudba

 

"Rogue Machine" by The Daylights

Výborná americká skupina THE DAYLIGHTS a její hit ROGUE MACHINE! V textu na Vás opět čekají vynechaná slova a na závěr český překlad celého songu. Pokračování článku »

"Barton Hollow" by The Civil Wars

Dvojice amerických interpretů, která si říká THE CIVIL WARS, přichází s písničkou BARTON HOLLOW. Při poslechu doplníte do textu chybějící slova a nakonec si budete moci přečíst český překlad textu. Pokračování článku »

"North by North" by Faded Paper Figures

Písnička NORTH BY NORTH kapely FADED PAPER FIGURES často přirovnávané např. ke skupině Owl City. Při poslechu bude Vaším úkolem doplnit vynechaná slovíčka do textu. Nakonec Vás bude již tradičně čekat i český překlad písničky. Pokračování článku »

"Dogs Run in Packs" by Rams' Pocket Radio

Severoirská alternativní kapela Rams Pocket Radio a její píseň DOGS RUN IN PACKS. Při poslechu si zkuste do textu doplnit chybějící slova. Nebude to snadné… Pokračování článku »

"What Good Is Love" by Schuyler Fisk

Písnička zpěvačky Schuyler Fisk z jejího nového alba BLUE RIBBON WINNER. Do písně doplníte chybějící slovíčka a nakonec si můžete celý song projít s textem a českým překladem. Pokračování článku »

"Soldier" by Ingrid Michaelson

Písnička zpěvačky Ingrid Michaelson (je autorkou např. známé písně Parachute, kterou napsala pro Cheryl Cole). Jmenuje se SOLDIER a v jejím textu budete mít za úkol identifikovat několik záludných slovíček. Pokračování článku »

"Graveyard" by Lucy Schwartz

Písnička GRAVEYARD jedenadvacetileté americké zpěvačky Lucy Schwartz. Při poslechu doplníte chybějící slova do textu a nakonec si budete moci přečíst překlad. Pokračování článku »

"Speaking a Dead Language" by Joy Williams

Píseň americké zpěvačky JOY WILLIAMS, která se objevila např. v seriálu GREY'S ANATOMY. Při poslechu budete mít za úkol doplnit chybějící slova v textu. Čeká Vás i skrytý překlad. Pokračování článku »

"Fallin'" by Laura Doyle

Kanadská zpěvačka Laura Doyle a její písnička s názvem FALLIN'. Při poslechu doplníte chybějící slova do textu a nakonec si budete moci přečíst text i s překladem do češtiny. Pokračování článku »

"Colorado" by The Rentals

Zajímavá písnička americké kapely The Rentals – jmenuje se Colorado a vy si ji zde můžete poslechnout a doplnit do jejícho textu chybějící slovíčka. Nakonec vás čeká český překlad. Pokračování článku »

"Halloween" by 3

Rocková sestava z newyorkského Woodstocku s prostým názvem „3“ a jejich píseň Halloween. Objevila se na jejich nejnovějším albu, které vyšlo jen před několika málo dny. Vy si píseň můžete poslechnout, doplnit do textu vynechaná slova a přečíst si její český překlad. Pokračování článku »

"Halloween Night" by Halloween

Metalový nářez americké skupiny Halloween s názvem „Halloween Night“. Při poslechu písničky doplníte do textu chybějící slova. Na závěr si budete moci přečíst český překlad písně. Pokračování článku »

"Under the Waves" by Pete Droge

Americký zpěvák/skladatel PETER DROGE a jeho písnička UNDER THE WAVES, která se objevila např. v seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové). Vy si ji budete moci poslechnout, doplnit do texu chybějící slova a nakonec si i celý text zkusit přeložit. Pokračování článku »

2. Hitparáda Top Ten HFE

Žebříček deseti nejlepších písniček na stránkách Help for English, který sestavili svým hlasováním sami čtenáři našeho webu. Pokračování článku »

"New Messiah" by Dead Heart Bloom

Americká skupina Dead Heart Bloom a jejich píseň NEW MESSIAH, která se objevila např. v seriálu TERMINATOR: The Sarah Connor Chronicles. Při poslechu doplníte chybějící slova do textu a na závěr si budete celý text moci přečíst i s českým překladem. Pokračování článku »

 

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno