Help for English

Učebnice pro 1. stupeň

 

Dobrý den, máte, prosím, někdo typ na dobrou učebnici aj pro 1. stupeň (preferuji zahraniční nakladatelství)? Dě­kuji

Pro úplné začátečníky? Zase tolik jich neznám, ale osobně se mi osvědčil Cookie and Friends (který je dělaný i pro předškolní děti). Vím, že pan Vít doporučoval Incredible English. Možná by stálo za to, kdybyste měla cestu do knihkupectví (v Berouně English Books – super) a podívala se sama, co by se vám třeba i líbilo. Moje dcera v první třídě má Helen Doron (v rámci školy, takže nic neplatíme). Zatím nevím, jaký to bude mít efekt, “učíme se” i spolu doma… tam se pořád dokola opakuje poslech, takže mluví, aniž by věděla, co mluví. Postupně se to dozvídá.

Moje dlouhodobé zkušenosti s výuk. dětí 1. i 2. stupně, předškoláků i menších děti mě říkají, že "Cookie and Friends A,B pro malé a předškoláky. V současné době jsem absolutně nadšená učeb. Incredible English – Starter 1.tř. nepíší, vše poslechem, zábavou, témata jsou dobrá. Pak mám 2. pro 3.-4.tř. opět bezva a 4. pokračuju po Happy Street 2 . V současné době nejlepší učebnice, (podle mne a podle dětí. ) 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 10 lety

Pro úplné začátečníky? Zase tolik jich neznám, ale osobně se mi osvědčil Cookie and Friends (který je dělaný i pro předškolní děti). Vím, že pan Vít doporučoval Incredible English. Možná by stálo za to, kdybyste měla cestu do knihkupectví (v Berouně English Books – super) a podívala se sama, co by se vám třeba i líbilo. Moje dcera v první třídě má Helen Doron (v rámci školy, takže nic neplatíme). Zatím nevím, jaký to bude mít efekt, “učíme se” i spolu doma… tam se pořád dokola opakuje poslech, takže mluví, aniž by věděla, co mluví. Postupně se to dozvídá.

S Helen Doron mám dobrou zkušenost v předškolním věku. Můžete mi napsat, jak to máte řešené v rámci školy? Je to jako kroužek navíc nebo to máte v rámci běžné výuky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ivavitek vložený před 10 lety

S Helen Doron mám dobrou zkušenost v předškolním věku. Můžete mi napsat, jak to máte řešené v rámci školy? Je to jako kroužek navíc nebo to máte v rámci běžné výuky?

Učitelky jsou proškolené, tady na Kladně máme HD zastoupení a asi se s nimi škola nějak domluvila. Mají normálně dvakrát týdně angličtinu v rámci vyučování/běžné výuky, poslouchají doma pořád dokola CD (už to umíme všichni nazpaměť), pak postupně se k tomu, co mají naposlouchané, dostávají v hodinách.
Nevím, jak budou pokračovat-do jaké třídy mají HD. Osobně doučuji jednu dívčinu, která ještě HD neměla – její bratři už ano a ti problém s angličtinou nemají vůbec.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.