Help for English

LABELS and PACKAGING (photo quiz #2)

Komentáře k článku: LABELS and PACKAGING (photo quiz 2)

 

Moc chválím

Angličtina v praxi, jíst se musí! Belgická čokoláda je nejlepší :-D Na s jsem nepřišla :oops:

JJ Mark and spencer – taky tam chodím kupovat jídlo, hlavně ty těstoviny mají výborný.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Kuba vložený před 13 lety

JJ Mark and spencer – taky tam chodím kupovat jídlo, hlavně ty těstoviny mají výborný.

Re:

Pozor, není to MARK ale MARKS

Asi málo piju, zradil mě alkoho…:-) Ale taky jsem si pořádně nepřečetla tu poslední otázku, že..Jinak výborný a praktický testík, díky!

80 %, to je dobré. Spletla jsem čaj a bublinky ve víně. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: fifty-fifty :-)

Ale já se právě snažil dávat podrobné vysvětlivky vždy ke správné odpovědi, aby si je mohli přečíst i ti, kteří odpověděli správně.

To hej, a je to super, o tom žádná, len niekedy si nie som istá, prečo odpovede, ktoré som nevybrala, nie sú správne, a ani to po vyhodnotení nezistím. Bolo by fajn, keby človek mohol vidieť vysvetlenie aj nesprávnych odpovedí, ako je to pri testoch na englishme. Na chybách sa najlepšie učí. Inak, parádna schola ludus!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.