Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

Re: Supper

Já doufám, že bude. Už jsem do pokračování investoval až moc času a peněz, abych to teď vzdal.

indián v polštáři

Prosím Vás, nevím jak dostat indiána z polštáře. Jinak mám už všechny indiány. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od _maki_ vložený před 15 lety

indián v polštáři

Prosím Vás, nevím jak dostat indiána z polštáře. Jinak mám už všechny indiány. Děkuji za odpověď.

Re: indián v polštáři

CUT THE PILLOW WITH THE KNIFE

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: indián v polštáři

CUT THE PILLOW WITH THE KNIFE

Re: Re: indián v polštáři

Ano, to jsem zkoušela. Objeví se mi pokaždé: But why? There´s no point in that!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od _maki_ vložený před 15 lety

Re: Re: indián v polštáři

Ano, to jsem zkoušela. Objeví se mi pokaždé: But why? There´s no point in that!

Re: Re: Re: indián v polštáři

Tak zkuste jiný polštář. :-) Ten, ve kterém nahmatáte něco tvrdého.

Dobrý den já chodím na gimnázium a učíme se tam angličtinu a ona mi moc nejde tak bych se chtěl zeptat jestli by jste nemohl udělat taky něco na učení slovíček z učebnic jako to má english onlline, ale tam se to moc na učit nedá o proti help for english :-D

do mobilu

nechtel by jste udelat i verzy v JAVA do mobilu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

do mobilu

nechtel by jste udelat i verzy v JAVA do mobilu?

Re: do mobilu

Ne že bych „nechtěl“, ale „neuměl“ a „neměl čas“. :-)
Snad časem.

Re: Dotaz

500 příkazů? To by mě zajímalo. :-)
Proč nezkusit jněco jednoduchého jako např. ENTER THE HOUSE, GO IN, GO THROUGH THE DOOR apod?

Spuštění hry v okně

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možné hru spustit v okně. Tedy ne přes celou obrazovku. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 15 lety

Spuštění hry v okně

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možné hru spustit v okně. Tedy ne přes celou obrazovku. Díky

Re: Spuštění hry v okně

Ne, to bohužel nejde. Dokončuji teď pokračování, tam tu možnost dám.

Časem snad předělám i Ten Little Indians.

Marek Vít

Re: Re: Ten little indians

dobrá hra len ja som sa zasekla na 8 indianovy a newiem ako dalej ani newiem kde najist staru mapu a tajnu chodbu pomozte mi na mail lebo tu si to horsie najdem a este chcem sa spytat ze ci musim zobrat toho pavuka v modrej kupelni a ze ci v tych ruzovych,modrych kupelnach a spalnach este nieco je som v 69% hry a uz som odomkla aj pohovku

jupi

:-) dohrala som hru

dohrala jsem :-) diky, super hra :-)

super hra

Bezva hra! Konečně jsem ji dohrála, ale přiznávám, že bez pár rad bych se asi snažila hodně dlouho. Už se těším na „Apache“ :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.