Help for English

Cvičení: George W. Bush & Kate Bush

Komentáře k článku: Cvičení: George W. Bush & Kate Bush

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

The USA?

u otazky 4 je odpoved The USA. Myslel jsem, ze nazvy statu, mest jsou bez clenu.

Re: The USA?

Přečtěte si článek, kde příslušná pravidla jsou. Myslím, že o tom najdete zmínku v článku o státech v „angličtině pro začátečníky“ a nebo potom normálně v sekci Gramatika.

1 chyba –48 byl chyták- dostal jste mě. :oops:

Neviem si vypočuť hlas, aj keď reproduktory na mojom počítači sú zapnuté.stránka sa mi veľmi páči. alena:-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od azdroj vložený před 15 lety

Neviem si vypočuť hlas, aj keď reproduktory na mojom počítači sú zapnuté.stránka sa mi veľmi páči. alena:-(

Re:

Musíte mít nainstalovaný FLASH Player, stáhněte si ze stránek Adobe.com.

100% aj keď som so 7. otázkou mala menší problém :-)

100 % úspěch :-D

tiez som mala 2 chyby. pomylila som sa pri his a her, resp. som zle rozumela. a v druhom pripade som sa nechala nachytat pri cislovke 48

S problemami,ale bez chyby.Som rad,že som to zvladol.

niektore otazky mi dali zabrat,ale pracujem na zlepseni :D

Skvělé

Jsem potěšena, že jsem tuto stránku našla. Baví mě s ní pracovat a to je dobré znamení. Snad budu trpělivá. Děkuji vám za ni. Semi1

super, super a ještě jednou super :-)

taky jsem se nachytala na 48..:oD :?

Re:

mě taky

Naprosto úžasný testík. Doufám, že takových tu je více. Výborné je, že si to mohu poslechnout kolikrát chci. :-)

Vaše stránky jsou naprosto úžasné :-) Testík super, jen jsem se chtěla zeptat, jestli je možnost někde zjistit v čem jsem udělala chybu, protože se mi u vyhodnocení objeví kolik chyb jsem měla a procentuální úspěšnost, ale neobjeví se mi v čem jsem tu chybu udělala.Jsem tu nová,tak jsem možná něco přehlídla nebo dělám něco špatně:-( Předem děkuji za pomoc :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.