Help for English

Question Time with Kelly

Komentáře k článku: Question Time with Kelly

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

super

pokročilejší se namlsali, co takhle zas začátečníci, je to fajn, zakládám si, ale myslím že by neškodil český překlad, pak jen uvažuji, jak to vlastně je. A že jsem pečlivá, myslím, že Gaijin píše hezky. Ale PROČ vše anglicky: JÁ CHCI TAKÉ VĚDĚT CO JE NOVÉHO A cHCI TOMU ROZUMĚT.

Re: super

Tak se musíte dále pilně učit. :) Pokud váš to opravdu zajímá, tak vám to můžu v PM přeložit. :)

bono

sorry, but is Bono really an american ? He is from Ireland, isn´t he ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

super

pokročilejší se namlsali, co takhle zas začátečníci, je to fajn, zakládám si, ale myslím že by neškodil český překlad, pak jen uvažuji, jak to vlastně je. A že jsem pečlivá, myslím, že Gaijin píše hezky. Ale PROČ vše anglicky: JÁ CHCI TAKÉ VĚDĚT CO JE NOVÉHO A cHCI TOMU ROZUMĚT.

Re: super

Nebojte, na začátečníky jsem nezapomněl. Hned jak se znovu nastěhujem do svého bytu a život zajede zas alespoň trochu do vyjetých kolejí, vrhnu se na pokračování ‚angličtiny pro začátečníky‘.

Kelly píše anglicky, protože je to Američan a ostatní píšou komentáře anglicky, protože by jim jinak Kelly nerozuměl a nemohl by reagovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

bono

sorry, but is Bono really an american ? He is from Ireland, isn´t he ?

Re: bono

He's Irish, but the question didn't say it had to be an American. Just five people ‚to repreent the USA‘. Why not an Irishman? There are more Irish people in the USA than in Ireland. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: super

Nebojte, na začátečníky jsem nezapomněl. Hned jak se znovu nastěhujem do svého bytu a život zajede zas alespoň trochu do vyjetých kolejí, vrhnu se na pokračování ‚angličtiny pro začátečníky‘.

Kelly píše anglicky, protože je to Američan a ostatní píšou komentáře anglicky, protože by jim jinak Kelly nerozuměl a nemohl by reagovat.

Re: Re: super

škoda, zajímalo by mne to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

Re: super

Tak se musíte dále pilně učit. :) Pokud váš to opravdu zajímá, tak vám to můžu v PM přeložit. :)

Re: Re: super

DÍKY, co je to PM?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: super

DÍKY, co je to PM?

Re: Re: Re: super

Private Message = soukromá zpráva :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: super

Private Message = soukromá zpráva :-)

Re: Re: Re: Re: super

Jo, to beru, jen jestli Vás to nebude obtěžovat!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: bono

He's Irish, but the question didn't say it had to be an American. Just five people ‚to repreent the USA‘. Why not an Irishman? There are more Irish people in the USA than in Ireland. :-)

Re: Re: bono

Stačí se podívat do historie. Na lodi Mayflower bylo Irů dost, já nevím přesně. o čem článek je, ale líbí se mi historie USA a Irové tu měli velkou roli. Oj, Pildo, pildo, přelož!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: bono

He's Irish, but the question didn't say it had to be an American. Just five people ‚to repreent the USA‘. Why not an Irishman? There are more Irish people in the USA than in Ireland. :-)

Re: Re: bono

OK :o) my fault

Re: Re: Re: Re: Great

I have never ate Sushi. :-D

Re: Re: super

Já bych taky prosila přeposlat překlad článku. Děkuji. Zdraví Vás Anna

Díky

Děkuji Pildovi za překlad, i já se pokusila a někde jsme se sešli, ale někde je Váš překlad přeci jen přesnější a vůbec je lepší. Ale i tak to bylo zajímavé. (Hlavně že Hillary měla studené ruce :-D )
Vždycky když se v učení zaseknu, tak si na Vás vzpomenu, Vy jste tu také začínal, četla jsem Vaše příspěvky od začátku a tak mi dodáváte odvahu, že bych mohla i já… I když v mém věku je to přece jen trochu jinak.
V každém případě díky!!!

I know one American, he used to be my teacher, and he think of America in very similar way as you do. I just regret that I lost contact with him :-(

Re:

The singer and frontman of U2.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.