Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od johnm vložený před 11 lety

Dobry den, vytvoril som si nove okruhy slovicok v English me. Je mozne tieto novo vytvorene lekcie nejako vlozit do Word manazera ???

To bohužel nejde, WM a English Me nejsou mezi sebou kompatibilní.

dobrý den, prosím o informaci, vyzkousela jsem 7 denní verzi English me, a postradam zde vetsi variabilitu ve zkouseni slovicek. Mam proto dotaz, budete rozsirovat tuto variabilitu tak jako je to ve Word manager, nebo zustane English me v teto forme? Pokud ano, v jakem casovem horizontu? Pokud ne, asi zvolim znovu nakup Word manager, ktery jsem uz pouzivala a protoze mam problem se zapamatovanim slovicek, vyhovovala mi vice tato zkouseni v ruznych formach. Děkuji Jana Krystynka :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jana krystynka vložený před 11 lety

dobrý den, prosím o informaci, vyzkousela jsem 7 denní verzi English me, a postradam zde vetsi variabilitu ve zkouseni slovicek. Mam proto dotaz, budete rozsirovat tuto variabilitu tak jako je to ve Word manager, nebo zustane English me v teto forme? Pokud ano, v jakem casovem horizontu? Pokud ne, asi zvolim znovu nakup Word manager, ktery jsem uz pouzivala a protoze mam problem se zapamatovanim slovicek, vyhovovala mi vice tato zkouseni v ruznych formach. Děkuji Jana Krystynka :-)

Dobrý den, děkujeme za zaslání dotazu. V současné době English Me umožňuje 4 způsoby zkoušení, velice se snažíme, aby nastavení zůstalo jednoduché a přehledné, proto nechceme bezhlavě přidávat možnosti, napadá Vás nějaký konkrétní způsob, který nám chybí?

Již nyní připravujeme zkoušení výběrem z obrázků. Předpokládám, že do měsíce bude veřejně přístupné.

Dále se chceme více zaměřit na slovní hry, například křížovku, šibenici apod. Rád bych spustil alespoň jednu do konce roku, ale termín nemohu slíbit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 11 lety

Dobrý den, děkujeme za zaslání dotazu. V současné době English Me umožňuje 4 způsoby zkoušení, velice se snažíme, aby nastavení zůstalo jednoduché a přehledné, proto nechceme bezhlavě přidávat možnosti, napadá Vás nějaký konkrétní způsob, který nám chybí?

Již nyní připravujeme zkoušení výběrem z obrázků. Předpokládám, že do měsíce bude veřejně přístupné.

Dále se chceme více zaměřit na slovní hry, například křížovku, šibenici apod. Rád bych spustil alespoň jednu do konce roku, ale termín nemohu slíbit.

urcite mi vyhovovala obracena verze, tedy psany preklad slovicka z aj do cestiny a pak ve slovickach, ktere neznam pro lepsi detekci slovicka je dobry diktat, mozna take oboustranny. Mam sve oblibene stranky http://www.manythings.org/, kde lze najit spoustu zpusobu jak procvicovat slovicka, tak pokud je neznate, treba vas inspirujou. Je zde i sibenice a krizovky, mimo jine. Me prave zde ve word manager vyhovuje ta kontrola, ktera me hlida co si pamatuju a co ne. Souhlasim ze nema cenu do noveho programu nacpat co nejvic veci a ani to necekam, podle me ten kdo hleda najde i jine moznosti jak procvicovat co potrebuje. Jinak English me je urcite dobry,pokud bych jej chtela pouzivat, zkusim jej na delsi dobu, prave premyslim co mi vic pomuze. diky za reakci, zdravim Jana Krystynka

Dobrý den, je nějakým způsobem možno zajistit, aby šla do programu WORD MANAGER vkládat sada francouzských znaků? V současné chvíli je toto nemožné, přičemž velice bych tuto možnost, vzhledem k nutnosti procvičovat také francouzská slovíčka, ocenil. Mnohokrát děkuji. Štěpán Krupa

Dobrý den, mám problém s editováním slovíček ve Word Manageru. Když přidávám nové slovíčko, tak s vložením obrázku je všechno v pořádku, ale když chci vložit nahrávku slovíčka ve wav. formátu, tak mi to píše Run time error ‘9’ nebo něco takového a celý Word Manager se mi vypne. Dá se tato chyba nějak odstranit? Děkuji moc za odpověď 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza vložený před 10 lety

Dobrý den, mám problém s editováním slovíček ve Word Manageru. Když přidávám nové slovíčko, tak s vložením obrázku je všechno v pořádku, ale když chci vložit nahrávku slovíčka ve wav. formátu, tak mi to píše Run time error ‘9’ nebo něco takového a celý Word Manager se mi vypne. Dá se tato chyba nějak odstranit? Děkuji moc za odpověď 

Omlouváme se. Ve kterém okamžiku se chyba objeví?

Dá se tento program spustit v mobilu ? Díky

Ne, to nejde. Pro používání v mobilních zařízeních máme English Me. Je to vlastně nástupce našich starších programů, a je optimalizovaný k používání na počítačích, tabletech i chytrých mobilních telefonech.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Omlouváme se. Ve kterém okamžiku se chyba objeví?

Tato chyba se mi také objevuje. V režimu přidávání slovíček nebo při editaci, když si chci odzkoušet funkčnost.

Po aktualizaci mám přes polovinu wav souborů o nulové délce. Zkoušel jsem to několikrát a stále stejný výsledek. Ze staré zálohy jsem obnovil zvukové soubory – OK, pustím aktualizaci a jsem opět bez půlky nahrávek . Někde je asi problém…

Dobrý den, Word Manager používám především během dojíždění z/do práce. Z toho důvodu offline Word Manager upřednostňuji před English Me. U English Me mě zaujala vlastnost importu vlastních slovíček a jejich propojení s databází slovíček English Me. Je také možné exportovat vytvořenou vlastní lekci slovíček z English Me a následně ji importovat do Word Manageru? Děkuji.

Ne, bohužel tuto zpětnou kompatibilitu nemáme.

Myslím, že English me je ideální na dojíždění… člověk samozřejmě potom musí zvážit pořídit si nějaký mobilní internet… v dnešní době se ale různí poskytovatelé předhánějí s výhodnými nabídkami a taková věc již nepřijde na tolik peněz. Na provoz English Me nemusí být připojení ani superrychlé. Program si načte všechna data vlastně před spuštěním aktivity a potom už činnost nic nezpomaluje. Další komunikace se serverem je až v moment dokončení aktivity, v průběhu probíhá případně pouze ukládání stavu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Ne, bohužel tuto zpětnou kompatibilitu nemáme.

Myslím, že English me je ideální na dojíždění… člověk samozřejmě potom musí zvážit pořídit si nějaký mobilní internet… v dnešní době se ale různí poskytovatelé předhánějí s výhodnými nabídkami a taková věc již nepřijde na tolik peněz. Na provoz English Me nemusí být připojení ani superrychlé. Program si načte všechna data vlastně před spuštěním aktivity a potom už činnost nic nezpomaluje. Další komunikace se serverem je až v moment dokončení aktivity, v průběhu probíhá případně pouze ukládání stavu.

Nemám zas až tak velký problém s pořízením mobilního internetu, jako s jeho pokrytím. Ikdyž by to tedy nemusel být zase až tak velký problém, když říkáte, že komunikace probíhá především na začátku a při dokončení aktivity. Za velice užitečnou funkci během zkoušení považuji přehrávání výslovnosti. Jak to vypadá s touto funkcí, když není připojení k dispozici? Bylo by možné zajistit, aby v English me byla možnost volby, ve které by do načtených dat, během spuštění akivity, byla zahrnuta také výslovnost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Drahos2 vložený před 10 lety

Nemám zas až tak velký problém s pořízením mobilního internetu, jako s jeho pokrytím. Ikdyž by to tedy nemusel být zase až tak velký problém, když říkáte, že komunikace probíhá především na začátku a při dokončení aktivity. Za velice užitečnou funkci během zkoušení považuji přehrávání výslovnosti. Jak to vypadá s touto funkcí, když není připojení k dispozici? Bylo by možné zajistit, aby v English me byla možnost volby, ve které by do načtených dat, během spuštění akivity, byla zahrnuta také výslovnost?

Průběh zkoušení probíhá přesně, jak popsal kolega.

Se zvukovými nahrávkami je to složitější, protože každé zařízení i prohlížeč implementuje nahrávky jinak, teoreticky zde jsou již technologie, které by měly umožnit nahrát všechny nahrávky na začátku zkoušení, bohužel v současné době v praxi nejen nefungují, ale často vedou k úplnému vypadnutí zvuku (i při stálém připojení).

Proto bohužel musím říct, že to v současné době není možné. Situaci sleduji a snažím se pravidelně přehodnocovat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.