Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Ďakujem :-)

Co znamená ve statistice ta oranžová čára? Děkuji

Přimlouvám se za programy na Mac. Věřím, že hodně lidí by to ocenilo. :-)

Brzy.

Dobrý den, omlouvám se pokud tu již dotaz byl, ale chystá se prosím i verze pro android?

Chystá se něco lepšího. :-)

Napovíte? Mimochodem, máte něco společného s “virtuálním světem” od Languagelab s.r.o., nebo je to jen “shoda” názvu s vaším programem?

Ne, to je jen náhoda. Language Lab se jmenovaly moje první výukové aplikace pro výuku slovíček, kdysi ještě pro Commodore Amiga, potom pro DOS a potom už normálně pro Windows.

Dobrý den, našel jsem chybu v přehrávání výslovnosti. Když si otevřu slovníček a vyhledám slovo např. further, tak mi ho to najde, ale když chci přehrát výslovnost, tak vyjde zvuk “cinknutí”. Tak jsem si říkal, že třeba pro toto slovo není nahrávka, ale pak jsem si ho našel na těchto stránkách a zde přehrát jde. Toto se mi objevuje u více slovíček. Kde by mohla být chyba? Pozn. program je aktuální. Děkuji.

Tak jsem přišel na to, že nefungují všechna slovíčka, která se aktualizovala. Jdou přehrát pouze ta z prvotní instalace programu. Když jsem se podíval do složky se slovíčky “Program Files\Vitware\Word Manager\SndBank”, tak všechna nová slovíčka mají velikost 686 B a jeví se jako poškozené soubory wav.

Dobrý den, chci se zeptat, jestli si můžu v tomto programu nastavit, aby se mi definice a popsání slova zobrazovalo česky a ne anglicky. Děkuji za odpověď

Dobrý den, ne, definice jsou psané v angličtině.

Dobrý den, mám problém s nahráváním obrázků a výslovnosti k nově vytvořeným slovíčkům. Zkouším to stále podle manuálu, ale když kliknu u editace slovíčka na tři tečky třeba u výslovnosti, tak mi to zahlásí error a program se mi celý zavře. Co s tím? Nebo to dělám špatně a je nějaký jiný postup? Děkuji předem za odpověď. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza vložený před 11 lety

Dobrý den, mám problém s nahráváním obrázků a výslovnosti k nově vytvořeným slovíčkům. Zkouším to stále podle manuálu, ale když kliknu u editace slovíčka na tři tečky třeba u výslovnosti, tak mi to zahlásí error a program se mi celý zavře. Co s tím? Nebo to dělám špatně a je nějaký jiný postup? Děkuji předem za odpověď. :-)

Můžete prosím napsat, jaký error to je, jak přesně zní chybová hláška?

Dobry den, vytvoril som si nove okruhy slovicok v English me. Je mozne tieto novo vytvorene lekcie nejako vlozit do Word manazera ???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.