Help for English

Ohlédnutí za rokem 2010

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2010

 

Také se přidávám s poděkováním a přáním všeho dobrého v novém roce. Ačkoliv jsem tu poměrně nový, tak jsem si tento web rychle oblíbil a doufám, že se mu bude dařit minimálně stejně dobře jako doposud. A v neposlední řadě bych chtěl popřát hodně trpělivosti a shovívavosti manželkám tvůrců HFE :-D

..

vaše stránky su úžasné, tak len s chuťou do toho roku 2011

Díky za báječný web a všem přeji vše nejlepší do nového roku :-)

P F 2011

Prajem všetkým hodne zdravia a veľa voľného času tvorcom na tvorbu nových materiálov a študentom na štúdium.Ďakujem.

Děkuji moc za nepřeberné množství informací a i já šířím Vaši slávu, kde mohu. Jste nejlepší! :-D

Jen tak dál

Ahoj, přeji v tom novém, dalším roce mnoho úspěchů a elánu. Za ty roky co tyto stránky navštěvuji (od 2006)jsem navštívila mnoho stránek s angličtinou, mnoho z nich díky vašim recenzím. Některé byly opravdu fajn, ale časem mě všechny kromě Help for English přestaly bavit. Ať vás to stále tak baví jako mne a ať vaše rodiny sdílí vaše nadšení. DĚKUJI

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.