*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Jak na angličtinu

 

Oxford Bookworms LEVEL TESTS

Chcete začít se zjednodušenou četbou a váháte, kterou úroveň si pořídit? Vydavatelství Oxford nabízí na svých stránkách jednoduché rozřazovací testy. Pokračování článku »

Zjednodušená četba

Co je to „zjednodušená četba“ a jaký má přínos pro studium angličtiny? Pokračování článku »

Jak na to: Hovorová angličtina

Jak se naučit nejrůznější hovorové fráze? Kde najít slovní zásobu, kterou učebnice neuvádí? Pokračování článku »

Jak na to: Spelling, čili hláskování

Jak se nejlépe naučit anglické hláskování (spellování)? A k čemu je to vlastně dobré? Pokračování článku »

Jak na to: Popis obrázku

Jednou z důležitých součástí jazykových zkoušek je popis obrázku. Je to zároveň výborný způsob, jak si procvičovat angličtinu a rozšiřovat slovní zásobu. V tomto článku se dovíte, jak na to, co na obrázku lze popisovat, jaké jazykové prostředky k tomu používat, a jakých častých chyb se vyvarovat. Pokračování článku »

Jak na to: Používáme slovník

Se slovníky se každý jistě setkal, mnozí ho používají každý den. Umí s ním ale také správně pracovat? V tomto článku se dočtete o typech slovníků, k čemu se jaký slovník nejvíce hodí, jak se pracuje s výkladovým slovníkem, a naleznete zde také rady ohledně koupě vhodného slovníku. Pokračování článku »

Jak na to: GRAMMAR

Gramatika rozhodně není na studiu angličtiny to nejdůležitější, důležitá však určitě je. V tomto článku se dovíte, proč je gramatika nezbytná, jak se ji efektivně učit, jak vybírat učebnici atd. Pokračování článku »

Jak na to: Slovní zásoba

Co to znamená opravdu znát slovíčko? Jak se slovní zásobu efektivně učit? Spousty nápadů, jak se učit anglická slovíčka jinak než klasickým překladovým systémem. Pokračování článku »

Jak na to: READING

Jak si můžu nejlépe procvičovat čtení v angličtině? Jak se dostat na úroveň, kdy budu moci číst anglické originály? Pokračování článku »

Co je na angličtině nejdůležitější?

Co je potřeba se nejvíce učit, pokud se chci naučit dobře anglicky? Existuje na to nějaká jasná odpověď? Pokračování článku »

Jak na to: LISTENING

Je pro vás poslech nepřekonatelnou překážkou? Chcete rozumět nejen cizincům, jejichž rodný jazyk není angličtina, ale i autentickým Britům a Američanům? Chtěli byste sledovat filmy v angličtině, aniž byste k nim potřebovali titulky? Pokud ano, čtěte dále… Pokračování článku »

Jak na to: SPEAKING

Chtěli byste se naučit mluvit anglicky plynule, bez koktání? Chcete aby Vaše angličtina zněla opravdu anglicky? Pokračování článku »

 

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno