Help for English

Časopis FRESH

Komentáře k článku: Časopis FRESH

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví an
Odkaz na příspěvek Příspěvek od an vložený před 18 lety

Re: OMLUVA

Dobrý den,
absolutně Vám nic za vinu nedávám. Časopis jsem si předplatila na základě inzece v tisku, nikoliv Vaší recenze.(Tu jsem četla až později)
Vydavatelé dokonce uveřejnili na svých stránkách, že časopis bude vycházet jen elektronicky, že předplatitelé
musí nejpozději do konce října oznámit, zda o něj mají zájem, ale už není uvedeno, jak bude distribuován. To je teda vážně děsná firma.
Jinak chci poděkovat za Vaše stránky, které jsou opravdu super. Koukám na ně každý den (nekecám)a vždy najdu něco zajímavého a užitečného.
Vážně moc dík a přeji hezký den!!!

Re: Re: OMLUVA

P.S. Škoda, že neučíte angličtinu v Praze. Moc ráda bych Vaše hodiny navštěvovala.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 18 lety

OMLUVA

Všem se moc omlouvám! Recenzi jsem psal na časopis jako takový, na základě čísel, které jsem měl v ruce. To, že budou k distribusi přistupovat takto jsem netušil. Mrzí mě, že jste kvůli mě přišli o své peníze.

Re: OMLUVA

Dobrý den, mrzí mne, že si dáváte vinu. Nikdo nemohl tušit, jak to dopadne – mohl to být skvělý časopis. Oni dávají vinu nám stěžovatelům a pátračům po zářijovém čísle, že kvůli tomu nemohli pracovat, protože je to vysilovalo. Takže omluvit bych se měla já. Jediné co mě teď udivuje, je to, že oni píší, že jsou i uspokojení předplatitelé. Znamená to snad, že někdo má doma zářijový časopis? Jestli ano, dejte prosím vědět. Takže pane učiteli, neomlouvejte se. Byl by to dobrý typ. Také mě mrzí, že nejsem od Vás z města – Vaše hodiny musí být skvělé. Na Vašich stránkách jsem také denně a stále mě to baví. Hodně zdaru.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví pat
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 18 lety

OMLUVA

Všem se moc omlouvám! Recenzi jsem psal na časopis jako takový, na základě čísel, které jsem měl v ruce. To, že budou k distribusi přistupovat takto jsem netušil. Mrzí mě, že jste kvůli mě přišli o své peníze.

Re: OMLUVA

Vážený pane, nemáte se za co omlouvat Vaše stránky jsou skvělé a recenze není distribuce. Patřím mezi starší návštěvníky Vašich stránek a konečně jsem se donutila začít s angličtinou pravidelně. Také nejsem z Vašeho města jinak bych určitě chtěla navštěvovat Vaše hodiny. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.