Help for English

Grammar Theme Park: Six Feet Under

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: Six Feet Under

 

:-)

Tomu říkám příjemná výuka angličtiny, s mým nejoblíbenějším seriálem. :-) Jen to skóre už je horší – 50 %. :? :-)

Tento seriál neznám (znám akorát Pushing Dasies). To mě ale neomlouvá, abych měl jen 70 procent :-)

:? mmm 70%, ale beru to…tj já osobně ten název seriálu slyším poprvé :-)

ostuda

Včera jsem si četla článek „DEAL“ a dneska v něm udělám chybu! :oops: 50% :oops:

Reagovat

Ahoj, příjemné procvičení anglické gramatiky. Díky. Chci se jen zeptat na otázku číslo 9. Její poslední část …was gay. proč ne …was a gay ?
Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daisy1 vložený před 14 lety

Reagovat

Ahoj, příjemné procvičení anglické gramatiky. Díky. Chci se jen zeptat na otázku číslo 9. Její poslední část …was gay. proč ne …was a gay ?
Děkuji.

Re: Reagovat

GAY je nejčastěji přídavné jméno, proto WAS GAY. Jako podstatné ale může být taky, takže A GAY by šlo taky.

Cvičení GTP mě moc baví. Pro tu různorodost probíraných gramatických jevů a samozřejmě pro ta témata. Určitě si každý vybere svá oblíbená. Díky a čím víc, tím líp. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 14 lety

Cvičení GTP mě moc baví. Pro tu různorodost probíraných gramatických jevů a samozřejmě pro ta témata. Určitě si každý vybere svá oblíbená. Díky a čím víc, tím líp. 8-)

Re:

Jsem rád, že se tématická gramatická cvičení líbí. Určitě v tom chci pokračovat. I mě víc baví vymýšlet věty, které se něčeho konkrétního týkají.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.