Help for English

Osobní a přivlastňovací zájmena #2

Komentáře k článku: Osobní a přivlastňovací zájmena 2

 

na poprvé jedna chybka, není to špatné :-D

Tý jo, tak už konečně chápu yours, mine, … 8-)

Dobrý den

Vážený pane profesore, tak tu v tom plachtím.. rozhodla jsem se, že opráším jazyk, který jsem dříve studovala. zjišťuji, že jsem měla dobrého učitele. který mě hodně naučil, spoustu věcí znám jakoby automaticky. je mi padesát a ze školy jsem vyšla před 30 lety a nikdy angličtinu moc nepoužívala. teď jsem se rozhodla, že to změním, budu to potřebovat. Mám děti v cizině, mluví různými řečmi, přesto se budu muset domluvit s vnoučaty a jejich rodinami. Angličtina asi bude to nejrozumnější, tak si nechci udělat ostudu. zatím se tu tím probírám, uvidím, co zvládnu, a zaplatím s denní kurs ve skřivánku. děkuji Vám, je to pro nás všechny charita a to se cení. zdraví V. Sudová

jeeeeee

konecne mam za 100 no asi az po 4 testu ale prece,pro dnes mi to staci a zitra urcite vyzkousim dalsi!!! :-D

:oops: Já v tom ale teda plavu.. sice mám 75%, ale moc nechápu jaký je rozdíl v you a yours.. :?

100 % :-D

dnes sa dari :-) 100%

huráá:-D hustých 100%

Re: Re: Re: Hurááá

Me too but it was easy:-)

Konecne jsem se dockal te krasne 100vky!!! 8-)

lolut

další pěkný test.100% :-D

super – plný počet :-D

I já se k Vám přidám – 100%:)) :-D

ježiši zase 1 chyba :-( :-D

weel done! again full :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.