*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Mluvení

UPPER-INTERMEDIATE

Join the Debate!

Tip na způsob, jak procvičovat svoji mluvenou angličtinu. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Jak na to: Popis obrázku

Jednou z důležitých součástí jazykových zkoušek je popis obrázku. Je to zároveň výborný způsob, jak si procvičovat angličtinu a rozšiřovat slovní zásobu. V tomto článku se dovíte, jak na to, co na obrázku lze popisovat, jaké jazykové prostředky k tomu používat, a jakých častých chyb se vyvarovat. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Conversation questions: Science and Technology

Zkuste si odpovědět na následující otázky týkající se tématu VĚDA A TECHNIKA Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: The Environment

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu EKOLOGIE, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Literature

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu KNIHY, ČETBA, LITERATURA Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Schools and Education

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu ŠKOLSTVÍ, VZDĚLÁNÍ Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Mass Media

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu MÉDIA (Televize, rádio, noviny, internet atd.) Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Shopping

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu SHOPPING. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Travelling

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu TRAVELLING, HOLIDAYS, TOURISM. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Sports

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu SPORT. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Languages

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu ANGLIČTINA, STUDIUM JAZYKŮ atd. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Housing

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu MŮJ DŮM, BYDLENÍ atd. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Food

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu JÍDLO. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Music

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu HUDBA Pokračování článku »
ALL LEVELS

Questions for Oral Exams: Movies, theatres

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu FILM, KINO, DIVADLO Pokračování článku »

 


Přihlášení


Menu


Partneři stránek

Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevouCopyright 2005–2018 Vitware s.r.o. | ISSN 1803–8298
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů