*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Business English

Business English Header
Course Map (mapa kurzu)

INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (test B)

Závěrečný test osmé lekce kurzu obchodní angličtiny, která se věnovala ubytování v hotelech. Test B je o trochu náročnější než předchozí test A.

Pokračování článku »
INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (test A)

Závěrečný test osmé lekce kurzu obchodní angličtiny, která se věnovala ubytování. Úkolem bude vybrat správné slovo v příběhu o pobytu v hotelu.

Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotelová angličtina (praxe 3)

V posledním článku o hotelové praxi se seznámíme s různými situacemi, které mohou při pobytu v hotelu nastat. Na závěr ukončíme pobyt v hotelu. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotelová angličtina (praxe 2)

V druhém článku o hotelové praxi si řekneme více o pobytu v hotelu. Dozvíte se třeba o službě concierge a přiblížíme si i další hotelové služby. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotelová angličtina (praxe 1)

V prvním článku o hotelové praxi si řekneme o rezervacích, jak se v hotelu ubytovat a také něco o pobytu samotném. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotelová angličtina (teorie)

Pojďme si říct něco o ubytování v hotelu. Tato část našeho kurzu obchodní angličtiny se věnuje teorii (popis hotelů, pokojů, vybavení apod.) Pokračování článku »
INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (word quiz B)

Ověřte si v pokročilejším kvízu, co jste se naučili v rozboru slov a frází osmé lekce kurzu obchodní angličtiny. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (word quiz A)

Ověřte si v jednodušším testu, co jste se naučili v rozboru slov a frází osmé lekce kurzu obchodní angličtiny. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (word analyses)

Další obsáhlý rozbor slovíček a frází z úvodního textu aktuální lekce kurzu obchodní angličtiny. Dozvíte se například, jaký je rozdíl mezi slůvky LOUNGE a LOBBY, nebo SUIT a COSTUME. V článku najdete také mnoho odkazů na naše starší články, které si v souvislosti s novými slovíčky stojí za to přečíst. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 08: Hotel (storyline)

Náš kurz obchodní angličtiny pokračuje osmou lekcí, která se věnuje ubytování v hotelu. V první kapitole (storyline) se opět posuneme v našem příběhu. Michael se v Londýně ubytovává v hotelu. Pokračování článku »
INTERMEDIATE

BUSINESS 07: Airport (test B)

Závěrečný test B sedmé lekce kurzu obchodní angličtiny, která se věnovala cestování: Susan letí za bratrem do Prahy, ale v příběhu chybí některá slovíčka spojená s leteckou dopravou. Umíte je správně doplnit? Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 07: Airport (test A)

Závěrečný test A sedmé lekce kurzu obchodní angličtiny, která se věnovala cestování: Jack letí za svou sestrou do Londýna, ale v jeho příběhu chybí některá slovíčka spojená s leteckou dopravou. Umíte je správně vybrat? Pokračování článku »
INTERMEDIATE

BUSINESS 07: Cestujeme letadlem (2)

Víte, co vše vás může potkat při cestě letadlem nebo po přistání? Přečtěte si další kapitolu našeho kurzu obchodní angličtiny. Pokračování článku »
PRE-INTERMEDIATE

BUSINESS 07: Cestujeme letadlem (1)

Víte, jak se chovat na letišti? Znáte procedury odbavení či bezpečnostní předpisy? Máte strach, že něčemu neporozumíte? Přečtěte si další kapitolu našeho kurzu obchodní angličtiny. Pokračování článku »
INTERMEDIATE

BUSINESS 07: Travelling (word quiz B)

Ověřte si v pokročilejším testu, co jste se naučili v rozboru slov a frází sedmé lekce kurzu obchodní angličtiny. Pokračování článku »

 


Přihlášení


Menu


Partneři stránek

Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevouCopyright 2005–2018 Vitware s.r.o. | ISSN 1803–8298
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů