Help for English

Listening: Describing pictures #3

Komentáře k článku: Listening: Describing pictures 3

 

Re: Re: vééélmi šikovné :idea:

tak to uz jsme tri co meli 5/6:-))

83% což je vcelku dobré :-)

Tak mám správně 3 ze 6.Nepřišlo mi to moc jednoduchý.Mám nedostatečnou slovní zásobu :?

Nic moc, měla jsem dobře polovinu a to můžu být ráda. Jsem na těchto stránkách nová, ale moc se mi líbí. Bohužel si zatím u všech testů připadám dost blbě, ve škole nemáme moc kvalitní výuku, soukromá mi nestačí a jde to vidět. Spíš výjmečně mívám alespoň 50% jako tady. Většinou tam 30. :oops:

Re: Re: Re: vééélmi šikovné :idea:

Už 4. Kdybych si pořádně přečetla zadání… Že mohou být popsány některé dvakrát :)

příště si musím přečíst zadání… :-)

Bobas

Zajímavé – ženskému hlasu jsem rozuměl téměr vše napoprvé, ale s mužským jsem měl problém, musel jsem to poslouchat hodněkrát, ale nakonec jsem to dal. Perfektní stránky, dík.

:-D priste si taky prectu zadani…

jupí!mám rovnou stovku! :-D

hmmm tak 83%… ostudaaa :-)

ach to zadanie

ano aj ja patrim k tym co si neprecitali zadanie … a prave koli tomu som si to pustala 3 krat a aj ked sa mi to akosi nezdalo nechala som niektore 2 krat … a mala som 100% co bolo fakt velke prekvapenie :-D

Na poprvé 2 chyby to bych řekla že jde, na mě :-D

tak mne sa to vydarilo na 100% ale ten muzsky hlas ma zaskocil v jednotke tak som si to musela dat aj druhy krat pekné :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Beli vložený před 17 lety

Re: Re: vééélmi šikovné :idea:

tak to uz jsme tri co meli 5/6:-))

čtyři :-8

Nahrávce ženského hlasu jsem rozuměla dobře, s pánem jsem měla problém.:-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.