Help for English

Test: WORTH

Komentáře k článku: Test: WORTH

 

Chybka v zadání u 9. otázky?

Nechybí náhodou v druhé větě u zadání 9. otázky sloveso pay? „Why did you pay so much for that?“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr_B vložený před 15 lety

Chybka v zadání u 9. otázky?

Nechybí náhodou v druhé větě u zadání 9. otázky sloveso pay? „Why did you pay so much for that?“

Re: Chybka v zadání u 9. otázky?

Ano. Opravím.

Pěkný test

a taky se raduji ze 100% :-)

odkaz

Navrhuju přidat do odkazů i link na ten článek, kde je použití slova worth podrobně popsáno.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

odkaz

Navrhuju přidat do odkazů i link na ten článek, kde je použití slova worth podrobně popsáno.

Re: odkaz

Dobrá připomínka. Napojil jsem je ale trochu jinak :-)
Hned na začátku u testu jsem dal odkaz na článek a zase u článku je odkaz na test na konci.

no tak nějaký chyby jsem měla no, ale aspon jsem si to zase oživila… :-)
btw: u třetí věty, nemělo by tam být ‚i heard it wasn‘t so good'?není tam snad ta časová souslednost nebo ten posun?? :?: thx

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

no tak nějaký chyby jsem měla no, ale aspon jsem si to zase oživila… :-)
btw: u třetí věty, nemělo by tam být ‚i heard it wasn‘t so good'?není tam snad ta časová souslednost nebo ten posun?? :?: thx

Re:

Může, ale nemusí. Výstava v době hovoru stále trvá.

diky za test mela jsem to jen za 70%…no snad priste. :oops:

úvodní článek

Jednou jsem podlehl hlasu svého ega a nepřečetl si úvodní výkladový článek. Tentokrát už jsem se zvyklat nenechal a odmněnou je mi radost z výsledku.

Stojím za to?

Zdravím, díky za článek a hned mám i dotaz: Mohu pomocí tohoto slovíčka vyjádřit české: …blabla, ačkoli jim nestojím ani za to, aby si přečetli můj názor na… atd. Já jsem to použil na jednom webu ve vyjádření k frendship requests:
…there are so many people here who'd like me to add them as a friend although I am not worth the effort to read THIS: Please, do not add me as a friend. Předem díky, M

Odkaz na příspěvek Příspěvek od griffe vložený před 13 lety

Stojím za to?

Zdravím, díky za článek a hned mám i dotaz: Mohu pomocí tohoto slovíčka vyjádřit české: …blabla, ačkoli jim nestojím ani za to, aby si přečetli můj názor na… atd. Já jsem to použil na jednom webu ve vyjádření k frendship requests:
…there are so many people here who'd like me to add them as a friend although I am not worth the effort to read THIS: Please, do not add me as a friend. Předem díky, M

Re: Stojím za to?

odpověděl jsem vedel, příště prosím piště dotaz pouze na jedno místo

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.