Help for English

Test: WORTH

Komentáře k článku: Test: WORTH

Chybka v zadání u 9. otázky?

Nechybí náhodou v druhé větě u zadání 9. otázky sloveso pay? „Why did you pay so much for that?“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr_B vložený před 11 lety

Chybka v zadání u 9. otázky?

Nechybí náhodou v druhé větě u zadání 9. otázky sloveso pay? „Why did you pay so much for that?“

Re: Chybka v zadání u 9. otázky?

Ano. Opravím.

Pěkný test

a taky se raduji ze 100% :-)

odkaz

Navrhuju přidat do odkazů i link na ten článek, kde je použití slova worth podrobně popsáno.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 11 lety

odkaz

Navrhuju přidat do odkazů i link na ten článek, kde je použití slova worth podrobně popsáno.

Re: odkaz

Dobrá připomínka. Napojil jsem je ale trochu jinak :-)
Hned na začátku u testu jsem dal odkaz na článek a zase u článku je odkaz na test na konci.

no tak nějaký chyby jsem měla no, ale aspon jsem si to zase oživila… :-)
btw: u třetí věty, nemělo by tam být ‚i heard it wasn‘t so good'?není tam snad ta časová souslednost nebo ten posun?? :?: thx

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 11 lety

no tak nějaký chyby jsem měla no, ale aspon jsem si to zase oživila… :-)
btw: u třetí věty, nemělo by tam být ‚i heard it wasn‘t so good'?není tam snad ta časová souslednost nebo ten posun?? :?: thx

Re:

Může, ale nemusí. Výstava v době hovoru stále trvá.

diky za test mela jsem to jen za 70%…no snad priste. :oops:

úvodní článek

Jednou jsem podlehl hlasu svého ega a nepřečetl si úvodní výkladový článek. Tentokrát už jsem se zvyklat nenechal a odmněnou je mi radost z výsledku.

Stojím za to?

Zdravím, díky za článek a hned mám i dotaz: Mohu pomocí tohoto slovíčka vyjádřit české: …blabla, ačkoli jim nestojím ani za to, aby si přečetli můj názor na… atd. Já jsem to použil na jednom webu ve vyjádření k frendship requests:
…there are so many people here who'd like me to add them as a friend although I am not worth the effort to read THIS: Please, do not add me as a friend. Předem díky, M

Odkaz na příspěvek Příspěvek od griffe vložený před 9 lety

Stojím za to?

Zdravím, díky za článek a hned mám i dotaz: Mohu pomocí tohoto slovíčka vyjádřit české: …blabla, ačkoli jim nestojím ani za to, aby si přečetli můj názor na… atd. Já jsem to použil na jednom webu ve vyjádření k frendship requests:
…there are so many people here who'd like me to add them as a friend although I am not worth the effort to read THIS: Please, do not add me as a friend. Předem díky, M

Re: Stojím za to?

odpověděl jsem vedel, příště prosím piště dotaz pouze na jedno místo

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.