Help for English

Irregular Verbs: Section 2.4.0

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 2.4.0

 

**1***

:-)

sláva

takže se blížíme ke konci, já jsem teď chvíli neměla moc času. testovala jsem Markovu hru Apache Gold (je perfektní), ale už se zase vracím do učení :-)
Z následující sekce pár slovíček znám, ta se mi líbí asi nejvíce ze všech sekcí – put, cut,hurt, let, set, shed, ved, vet, rid, split, slit, hit, cost, cast – mám jich málo, ale popátrám, nebo se nechám překvapit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

sláva

takže se blížíme ke konci, já jsem teď chvíli neměla moc času. testovala jsem Markovu hru Apache Gold (je perfektní), ale už se zase vracím do učení :-)
Z následující sekce pár slovíček znám, ta se mi líbí asi nejvíce ze všech sekcí – put, cut,hurt, let, set, shed, ved, vet, rid, split, slit, hit, cost, cast – mám jich málo, ale popátrám, nebo se nechám překvapit. :-)

Re: sláva

Pozor na „v“ a „w“!
wet, wed

Mne jeste napadlo forecast, sand-cast, reset, fit, dokonce i beat (s dvoutvarem u trpneho pricesti)… ale je jich jiste vic :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Re: sláva

Pozor na „v“ a „w“!
wet, wed

Mne jeste napadlo forecast, sand-cast, reset, fit, dokonce i beat (s dvoutvarem u trpneho pricesti)… ale je jich jiste vic :-)

Re: Re: sláva

jj. Překlep,někdy moc pospíchám.:)

PDF

Kde si mozem stiahnut ten PDF subor so vsetkymi slovesami?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin0703 vložený před 15 lety

PDF

Kde si mozem stiahnut ten PDF subor so vsetkymi slovesami?

Re: PDF

Jak píši v poznámce pod každou tabulkou, PDF bude až v závěrečné lekci.
Musíte tedy počkat, až seriál skončí :-)

PDF

Aha aj ma to napadlo lebo vzdy som to videl na konci kazdeho clanku tak som si nebol isty :D do zajtra to asi nebude ze?:D :P lebo idem na dovolenku a ked sa budem nudit ze by som sa to ucil:D:D ked bude napr prsat:D

:-D
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin0703 vložený před 15 lety

PDF

Aha aj ma to napadlo lebo vzdy som to videl na konci kazdeho clanku tak som si nebol isty :D do zajtra to asi nebude ze?:D :P lebo idem na dovolenku a ked sa budem nudit ze by som sa to ucil:D:D ked bude napr prsat:D

Re: PDF

Zadejte si u nás ve vyhledávání slovíčko NEPRAVIDELNÁ a jako první dva články najdete seznamy sloves. Delší i kratší.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.