Help for English

ESLprintables.com / EnglishExercises.org

Komentáře k článku: ESLprintables.com / EnglishExercises.org

 

Re: Dobrá stránka

Děkuji :-)

Někdy začínám litovat toho, že jsem se angličtinu víc neučila abych ji mohla učit :-D

přípustné možnosti

Tak jsem si na těch druhých jmenovaných stránkách zkusil test na podmínkové věty (konkrétně č. 141).
Musím uznat, že příkladových souvětí je tam opravdu požehnaně a skutečně znalost dotyčné látky ve studentovi prověří, akorát mě mrzí, že na můj vkus mají „poněkud nedotažené :-)“ vyhodnocování správných možností.
Kupříkladu u věty testující druhý kondicionál If it weren't raining, I would work outside today. uznávají jako správnou možnost pouze „weren't“ (včetně „were not“), ale už neuznávají „wasn't“ či „was not“, což podle mne je také přípustné. A toto omezení je v celém tom testu.
Ale možná jako informatik jsem moc náročnej :-).

Re: jesika

Tam je všechno zdarma, ale po registraci musíte uploadovat nějaké své materiály a pak budete mít přístup k jejich materiálům. Je to na principu ‚něco za něco‘.

Myslel jsem, že je to z článku patrné…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.