Help for English

Směs otázek pro začátečníky #1

Komentáře k článku: Směs otázek pro začátečníky 1

 

Stydím se

Mám maturitu z angličtiny a z testu jen 90%, jdu na hanbu,

Přidávám se, také jsem si říkala – brnkačka – u 4 jsem stihla přečíst — your favorite film… práskla jsem What's projela zbytek a bez kontroly odklikla. Mohlo mně to zabít, když jsem viděla 90%.
Inu i u starter úrovně je třeba otázkám věnovat patřičnou pozornost. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Přidávám se, také jsem si říkala – brnkačka – u 4 jsem stihla přečíst — your favorite film… práskla jsem What's projela zbytek a bez kontroly odklikla. Mohlo mně to zabít, když jsem viděla 90%.
Inu i u starter úrovně je třeba otázkám věnovat patřičnou pozornost. :oops:

Re:

favourite – jak rychle čtu tak i píšu, :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Přidávám se, také jsem si říkala – brnkačka – u 4 jsem stihla přečíst — your favorite film… práskla jsem What's projela zbytek a bez kontroly odklikla. Mohlo mně to zabít, když jsem viděla 90%.
Inu i u starter úrovně je třeba otázkám věnovat patřičnou pozornost. :oops:

Re:

Taky jsem se málem nachytala.:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matysek.V vložený před 13 lety

Stydím se

Mám maturitu z angličtiny a z testu jen 90%, jdu na hanbu,

Re: Stydím se

Já z ní sice maturitu nemám, ale tohle bych taky měla znát a taky mám jen 90%. Taky jdu na hambu (do druhýho kouta, abychom tam spolu nekecali ;c) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Přidávám se, také jsem si říkala – brnkačka – u 4 jsem stihla přečíst — your favorite film… práskla jsem What's projela zbytek a bez kontroly odklikla. Mohlo mně to zabít, když jsem viděla 90%.
Inu i u starter úrovně je třeba otázkám věnovat patřičnou pozornost. :oops:

Re:

Taky mě tam málem dostala moje nepozornost.

tak ted jsem si pěkně oddechla, mít tu chybu po těch letech snažení, tak se asi propadnu, ale taky jsem se málem nachytala, jinak very challenging! :-)

:? jenom 80, ale začala jsem teprve v září…

testík

hm,jsem začátečník –60% :? tak mám co dělat :shock:

1 chyba – 4.otázka. Dobrý chyták.

Ježíši, jedna chyba z nepozornosti, druhá z blbosti (jsem hledala u džín zradu a ona tam nebyl) :-D Tak tedy 80 % :oops: Chybí mi tu smajlík mlátící hlavou do zdi :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anyteb vložený před 13 lety

:? jenom 80, ale začala jsem teprve v září…

Re:

Tak to je dobrý výsledek. Gratuluju.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Re:

favourite – jak rychle čtu tak i píšu, :)

Re: Re:

Souhlas. Je fakticky dobré dočíst větu až do konce. To bych pak měla dobře i větu Have you got any brothers?

Chybka

Bravo…jenom jedna chybka otázka č. 1, čekal jsem nějaký chyták u 5. otázky nebyl jsem si jistý džínami… :-)

Ty chytáky vidím nachytali i jiný než jen mě.Ach ta nepozornost. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.