Help for English

BUSINESS 07: Travelling (storyline + mini quiz)

Komentáře k článku: BUSINESS 07: Travelling (storyline + mini quiz)

Kvůli otázce 9 jsem to četl celé ještě jednou a nakonec tipnul dobře takže 100%.
Již se těším na pokračování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Therabit vložený před 10 lety

Kvůli otázce 9 jsem to četl celé ještě jednou a nakonec tipnul dobře takže 100%.
Již se těším na pokračování.

Re:

Jo jo, máte pravdu, že to tam v podstatě není, ale dostal sedadlo ve 20. řadě, což je v zadní části letadla.

Ty odpovědi v devítce jsem teď trochu upravil, takže to teď bude jasnější (a jednodušší…) :-)

90%

Výborný článek. Poprve jsem dosáhla velmi dobrého ohodnocení 90%

Romane, proč Michal říká, že „I will be in London“ a ne „I am going to be in London“. Je to přeci plán, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 10 lety

Romane, proč Michal říká, že „I will be in London“ a ne „I am going to be in London“. Je to přeci plán, ne?

Re:

Ale on tam ten plán neřeší, neříká ‚hodlám být v Londýně‘, on to tady prostě jen konstatuje. A když už jsem u toho plánu, tak by tam taky mohlo být pouhé ‚I am in London‘. WILL nevyjadřuje pouze nejistotu…

Re:

Ještě jenom doplním, že se jedná o začátek šestého odstavce. „I will be in London for …“

Re:

Ještě jenom doplním, že se jedná o začátek šestého odstavce. „I will be in London for …“

Re: Re:

To já přece vím… :-) Odepsal jsem přes cca 10 sekundama (výše) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

Re:

Ale on tam ten plán neřeší, neříká ‚hodlám být v Londýně‘, on to tady prostě jen konstatuje. A když už jsem u toho plánu, tak by tam taky mohlo být pouhé ‚I am in London‘. WILL nevyjadřuje pouze nejistotu…

Re: Re:

Dobře, díky.

70% špatné to se mnou :-D

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.