Help for English

BUSINESS 07: Airport (test A)

Komentáře k článku: BUSINESS 07: Airport (test A)

 

No katastrofa, jen 40 % :?

no frills me prekvapilo, holt nelitam tak casto a v tech zavazadlech bych si mel udelat taktez jasno, super test…

Prvni pulka skvela, ale jakmile jsem se dostala na letiste tak jsem byla v haji, je videt, ze jsem neletavy typ. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bubulina vložený před 13 lety

No katastrofa, jen 40 % :?

Re:

Já mám jen 50% (a to jsem si 2× rozmluvila dobrou odpověď), ale nejsem si jistá, jestli mám být ze sebe otrávená nebo ne – ty články jsem četla na začátku prázdnin a pak už ne… Budu se na to muset zase podívat :c)

Proč je departures board a ne jen departure board?
Jinak skvělý test

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 13 lety

Proč je departures board a ne jen departure board?
Jinak skvělý test

Re:

Tabule odletů.

Re: Re:

Já měl za to, že když pod. jméno slouží jako příslovce, tak je zpravidla vždy v jednotném číslem, i když v češtině to řekneme v množném.
a list of killers
killer list

a sheet of problems
problem sheet

Kvůli tomu mi to s tím departures board nějak nesedí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 13 lety

Re: Re:

Já měl za to, že když pod. jméno slouží jako příslovce, tak je zpravidla vždy v jednotném číslem, i když v češtině to řekneme v množném.
a list of killers
killer list

a sheet of problems
problem sheet

Kvůli tomu mi to s tím departures board nějak nesedí.

Re: Re: Re:

Myslíte když se použije jako přídavné jméno, že?
Ano, je to častý jev, ale ne vždy, ostatně koukněte třeba do Longmana na DEPARTURES BOARD.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

Myslíte když se použije jako přídavné jméno, že?
Ano, je to častý jev, ale ne vždy, ostatně koukněte třeba do Longmana na DEPARTURES BOARD.

Re: Re: Re: Re:

jasně, že jako přídavné jméno, přepsal jsem se.

Díky za bezva test! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.