Help for English

LABELS and PACKAGING (photo quiz #2)

Komentáře k článku: LABELS and PACKAGING (photo quiz 2)

 

Tedy, jen 50% procent – a to jsem si jednou správnou odpověď opravila :c))), no na nákup do anglie zatím tedy nepojedu :-D
Jinak moc hezký test, díky.

90%. Dostalo mě to broznové razítko :-).
Moc hezký testík. Spousta zajímavých informací a rozdováděné chuťové buňky :-)

70% – ale dobře mi tak za tu šlehanou pěnu, mám to číst pořádně :-D

80%, za ty dvě chyby může to víno!! njn, alkoholu neholduju :-D :-D ale moc zajímavý testík, někdy mi ty otázky přijdou hodně fikané :-)

60%

4 chyby, no co už.. A naučila jsem se, jak se řekne mlýnek. A že „sponge“ není jen houba, ale i piškotové těsto. Dalo by se to prosím použít i na piškoty, které se u nás kupují dětem v sáčku? Nebo takové piškoty v Anglii nejí? Jinak super test, ze života, díky za něj.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka B. vložený před 13 lety

60%

4 chyby, no co už.. A naučila jsem se, jak se řekne mlýnek. A že „sponge“ není jen houba, ale i piškotové těsto. Dalo by se to prosím použít i na piškoty, které se u nás kupují dětem v sáčku? Nebo takové piškoty v Anglii nejí? Jinak super test, ze života, díky za něj.

Re: 60%

Ty podlouhlé piškoty jsou SPONGE FINGERS nebo LADYFINGERS.

:-(

no, úlohy mi moc nejdou :-) budu se muset podívat po jídle s českým popisem :-) :-)

pochvala

super, že jste zařadili takovéto testíky do reálií, mohla by se takováto podskupinka testů nazývat i ‚realita‘ :-D. Nejpraktičtější angličtina, díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kellinka vložený před 13 lety

70% – ale dobře mi tak za tu šlehanou pěnu, mám to číst pořádně :-D

Re:

takových je nás myslím víc :cD

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kellinka vložený před 13 lety

70% – ale dobře mi tak za tu šlehanou pěnu, mám to číst pořádně :-D

Re:

Ano ano, naprosto účelně psané odpovědi ‚chytáky‘. Možná si tedy už budete pamatovat, že mezi myší a pěnou je rozdíl jen v jednom S :-) (ale pozor na výslovnost, ta je hodně rozdílná)

fifty-fifty :-)

Obrovský obdiv mají dokonale zpracované výsvětlivky po vyhodnocení testu. Vlastně je lepší dělat chyby, protože člověk zjistí i jiné zajímavé věci, které mu jinak zůstanou utajeny :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od janaV vložený před 13 lety

fifty-fifty :-)

Obrovský obdiv mají dokonale zpracované výsvětlivky po vyhodnocení testu. Vlastně je lepší dělat chyby, protože člověk zjistí i jiné zajímavé věci, které mu jinak zůstanou utajeny :-)

Re: fifty-fifty :-)

Ale já se právě snažil dávat podrobné vysvětlivky vždy ke správné odpovědi, aby si je mohli přečíst i ti, kteří odpověděli správně.

Jako vždycky. To nemá chybu!To je angličtina v reálu, které není nikdy dost. Díky pane Romane a přimlouvám se za další a další :-D

Pro mě docela těžké. No a ta myš! :shock: :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HanaRT vložený před 13 lety

Pro mě docela těžké. No a ta myš! :shock: :-D

Re:

Na to, že to bylo Pre-intermediate.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.