Help for English

opetovne vyzkouseni testu

 

chtela jsem se zeptat, zda je mozne si jiz vyplneny test udelat znovu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 11 lety

chtela jsem se zeptat, zda je mozne si jiz vyplneny test udelat znovu

Také by mě to zajímalo. Test si samozřejmě umím najít a podívat se, jaké chyby jsem udělala. Ale jak si můžu ten daný test znovu udělat?

ja to robim nasledovne … v hornej liste je ponuka SLOVNA ZASOBA, GRAMATIKA, OBECNE ..... podla toho o aky test sa jedna tak si kliknem napr. GRAMATIKA tam mam v ponuke VYBER TESTU alebo TESTOVE OTAZKY … kliknem na VYBER TESTU … otvori sa mi ponuka testov a tam si najdem ten konkretny test ktory si chcem opatovne vyskusat … a takto skusam a skusam …

ale, ak je jednoduchsi sposob opetovneho skusania testov, tak rada vyskusam …

Skvělé, už funguje možnost opakování testu. Ještě mě napadlo, zda by nebylo možné u statistiky, kdy vidím, kolik jsem udělala testů v daném dni, aby se zobrazovali procenta úspěšnosti přímo u každého testu(ne až po rozkliknutí daného test), pak bych si jednoduše vybrala test, který mi nešel a mohla si ho znovu zopakovat. Díky za skvělý program na učení AJ.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.