Help for English

HANGMAN trochu jinak

Komentáře k článku: HANGMAN trochu jinak

 

Výborný nápad.

Je to (bb). Ale bez tabule je to horší k provedení. :-(:. Snad se mi někdy poštěstí učit s tabulí. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Je to (bb). Ale bez tabule je to horší k provedení. :-(:. Snad se mi někdy poštěstí učit s tabulí. :-D

Jojo, já říkám, že bez tabule je mě půl :-)

Ale toto se dá hrát docela dobře i s papírem. Je to přece jen kraťoučká aktivita :-)

Rozhodně vyzkouším! (flw)

Hned jsem to dnes vyzkoušel k všeobecné spokojenosti. Největší legrace je, když student až do posledního (resp.v pořadí prvního) písmenka tvrdí, že to slovo nikdy neviděl. :D

Jo, tak to znám:-)

Lucko, já funguju s malou tabulkou, sebrala jsem ji dětem, mám A5, mohla bych mít i A4 běžně k sehnání v papírnictvích i s popisovači na bílé tabule.

Jinak díky za tip :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cifka vložený před 11 lety

Lucko, já funguju s malou tabulkou, sebrala jsem ji dětem, mám A5, mohla bych mít i A4 běžně k sehnání v papírnictvích i s popisovači na bílé tabule.

Jinak díky za tip :)

Díky za tip, už jsem o tom přemýšlela, ale abych za chvíli nechodila na hodiny EN s krosnou… :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.