Help for English

otázky na úvod a zjištění znalostí a zájmů

 

Ahoj, chtěla bych se inspirovat. Jaké otázky se dají položit studentům, abych zjistila, co je baví, jak je to baví, proč je to baví Mám tím na mysli např. Which is the easiest for you, listening, writing, speaking, reading? Jsem schopna si vytvořit otázky, o to nejde, spíš mi jde o to, které jsou podle vás fakt dobré a pomůžou k budoucí tvorbě hodin. Jestli prostě máte nějakou otázku, podle které vždycky dobře poznáte, co máte před sebou za skupinku a podle které můžete upravovat hodiny. Díky

Asi není od věci zjistit, proč vlastně přišli, na co angličtinu potřebují (pro sebe, práci, cestování) + jaké kursy a učitele už měli a co se jim tam líbilo či nelíbilo (a toho, co se jim nelíbilo, je dobré se pokusit vyvarovat, pokud je to možné). 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

Asi není od věci zjistit, proč vlastně přišli, na co angličtinu potřebují (pro sebe, práci, cestování) + jaké kursy a učitele už měli a co se jim tam líbilo či nelíbilo (a toho, co se jim nelíbilo, je dobré se pokusit vyvarovat, pokud je to možné). 

je to kurz ve škole, takže proč přišli, je téměř jasný ale na předchozí zkušenosti s učitelama se zeptám, to je dobrý, děkuji 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 10 lety

je to kurz ve škole, takže proč přišli, je téměř jasný ale na předchozí zkušenosti s učitelama se zeptám, to je dobrý, děkuji 

Ha, s tím proč přišli bych si tak jistý nebyl. Na mojem pomaturitko bylo tak 10 lidí, co prostě potřebovali status studenta, nic víc. 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.