Help for English

materiály ke STANAG 2

 

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenosti s přípravou studentů na zkoušku STANAG 2? Budu vděčná za tipy, příp. které materiály úrovně B2 se vám nejvíc osvědčily apod. Děkuji.

Ahoj, zajímám se také o zkoušku Stanag2. Zatím mám základní státní zkoušku z jazykové školy, úroveň B2. Jinak materiály jsou na ulozto.cz. Ahoj a napiš, Zdeněk

Ahoj, potřebovala bych nějaké bližší informace k těmto zkouškám. Snažím se najít nějaké materiály ale na ulozto nejsou žádné. Nemáte je náhodou někde stáhnuté? Děkuji

něco z materiálů naleznete zde moodle problém je v tom, že soubory jsou interaktivní a jsou otevíratelné pomocí programu neuron, který je ke stažení na stránce s tématy. Bohužel jsem měl problém daný program ‘rozchodit’ na 64-bitovém systému, na WinXP 32-bit to fungovalo výborně, ale – ‘kdo z vás to má’ :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.