Help for English

oprava pár vět

 

Dobrý den, opravili byste mi prosím tyto věty? Moc děkuji
I visited my grandma during Easter holiday. The next day I, my brother, my grandma and uncle went to the weekend house. We stayed there for two days. I and my grandma decorated eggs. We gave them into bandage with some flower and put them into egg colors. The place under the flower was white. My brother made from willow twigs a braided whip.

My brother made from willow twigs a braided whip. – Tady bych to trochu prohodil: My brother made a braided whip from willow twigs.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 10 lety

My brother made from willow twigs a braided whip. – Tady bych to trochu prohodil: My brother made a braided whip from willow twigs.

Moc děkuji!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elisa24 vložený před 10 lety

Dobrý den, opravili byste mi prosím tyto věty? Moc děkuji
I visited my grandma during Easter holiday. The next day I, my brother, my grandma and uncle went to the weekend house. We stayed there for two days. I and my grandma decorated eggs. We gave them into bandage with some flower and put them into egg colors. The place under the flower was white. My brother made from willow twigs a braided whip.

Já bych ještě poupravila: The next day I, my brother, my grandma and uncle went to the weekend house. I and my grandma decorated eggs.

místo I bych dala “me, my brother, my grandma and uncle” … ale teda teď si nejsem úplně 100% jistá. Vím, že by bylo my brother and I, ale takhle na začátku se mi to zdá podivné.

Dávejte se ve výčtu až dozadu: my brother and I

some flower změňte na flowerS

A přečtete si tento článek a opravte GAVE, nicméně tu větu s bandage a egg colors nechápu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

Dávejte se ve výčtu až dozadu: my brother and I

some flower změňte na flowerS

A přečtete si tento článek a opravte GAVE, nicméně tu větu s bandage a egg colors nechápu…

Děkuji, myslím přiložit k vajíčku nějakou rostlinu nebo list a zabalit ho do obvazu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elisa24 vložený před 10 lety

Děkuji, myslím přiložit k vajíčku nějakou rostlinu nebo list a zabalit ho do obvazu.

Jo aha, a pak to obarvíte, že? Pak si přečtěte ještě tento článek, ačkoli tady by se místo paint hodilo spíše dye.

A ohledně “braided whip” tu je také pěkný článek:
http://www.helpforenglish.cz/…kne-pomlazka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.